Puanla

Mado - Meşrutiyet

Cafe Kızılay, Ankara
3,5 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Mekan tarzı: Popüler

"Mado - Meşrutiyet" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Daha rahat oturmak için bahçe kısmını seçmelisiniz, zira otobüsler, gelen giden derken ön kısmın dar olması iyice ruhunuzu daraltıyor. Kestaneli waffle ın çikolata sosu oldukça yoğun, meyvelisi daha leziz ve hafif. Çayları güzel büyük bardakta getiriyorlar. Sipariş vermek için beklemeniz gerekiyor. Siparişi verdikten sonra bekleme süresi yaklaşık 15-20 dakika.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Caddenin gurultusune takilmazsiniz bahcesi genis ve guzel, menu deki fotograflar ve sunumlar arasinda buyuk bir fark var, bu olumsuzluk yaratiyor . Fiyatlarin verilen hizmete gore fazla oldugunu dusunuyorum.
   Beğen (1) Cevap ver
   Hasan E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Eskisi gibi değil - Madonun eski lezzeti malesef yok.Madoda yediklerimin daha lezzetlisini başka yerlerde rahatlıkla yiyebiliyoruz artık.
  • userName
   Mado'da kalite kaybı - Mado'nun genel olarak müşteri ilişkilerinde ve ürün kalitesinde düşüş olduğunu düşünüyorum. Meşrutiyet Mado'da bir kaç ay önce şu olayı yaşadım. İstediğim fıstıklı dondurma bildiğin bozuktu, kumlu kumlu olmuştu. Yanımdaki iki arkadaşımda beni doğruladı. Bunu söyleyip ürünü geri gönderdim. Birazdan garson geldi "ustamız baktı ürünümüz bozuk değil" dedi. Üründe şikayetçi olup yemesem de parasını aldılar.
   Beğen (1) Cevap ver
   Melzö M. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Güler yüzlü hizmet - Kalabalık olmasına rağmen siparişlerimizde bekleme süresinin kısa oluşu, çalışanların güler yüzlü ve ilgili olmalarından dolayı meşrutiyet/mado sürekli gittiğim bir mekan. Tavsiye ederim.
  • userName
  Adres:MEŞRUTİYET CAD. 12/49-50 KIZILAY ANKARA http://www.mado.com.tr Telefon:0312 424 13 33
  Kızılay civarındaki
  Cafe kategorisinde.
  5.