Ne düşünüyorsun?

Çocuk Müzesi ve Bilim Merkezi - Armada AVM

Müze Söğütözü, Ankara
3 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Çocuk Müzesi ve Bilim Merkezi - Armada AVM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Genel
      
   Uykusuz Anneler grubunun etkinliği için gittiğimiz mekanda kızım oldukça iyi zaman geçirdi. Çeşitli bölümlerden oluşan müze ve bilim merkezinde görevliler eşliğinde çocuklar hem bilgi alıyor, hem de aktiviteler gerçekleştiriyorlar. Kızım en çok dinazorların olduğu bölüme ve böceklerle ilgili faaliyete ilgi gösterdi. Okul çağındaki çocuklar için olduğu kadar, okul öncesi yaş grubundaki çocuklar için de çeşitli faaliyet alanları var. Bir sonraki gidişimizde oğlumu da götüreceğim. Bu...devamı vesileyle etkinliği düzenleyen ve bizi bu mekanla tanıştıran Senem Hanım ve Uykusuz Anneler ekibine bir kez daha teşekkürler:)
  • userName
   1.sınıfa giden oğlum için harika bir tatil etkinliği oldu.Çok özenli hazırlanmış,eğlendirirlen öğreten bir çocuk müzesi ve bilim merkezi.4-7 ve 8-12 yaş gruplarına gayet ilgili bir eğitmen eşliğinde interaktif bir biçimde bölümler gezdiriliyor,oyunlar,şarkılar,uygulamalı etkinliklerle gezi devam ediyor.3 farklı seçenek var..Giriş çocuk için 40 lira,ebeveyn de girmek isterse 10 lira da o ödüyor. İçerde foto çekmeye fırsatım olmadı,girişi çekebildim
   Beğen (7) Cevap ver
   Cihan N., Ünal B., Semih O. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   40 tl tek bir çocuk için biraz fazla pahalı. Bu tarz mekanlarda çocuğa eşlik eden yetişkinden de ücret alınması ayrıca itici.
   Beğen (3) Cevap ver
   TC Murat U., Sevgi K. ve Semih O. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   4-12 yaş çocuklar için yapılmış bir müze ve bilim merkezi. 3 keşif akanı var. 1. Keşif alanı Ali baba'nın çiftliği, dinosfera, vahşi yaşam ve bir günde dört mevsim işleniyor. Tek giriş 40 tl, okul gruplarına indirimli 20 tl. Bireysel girişler saat 5 ten sonra. Gezi 1.5 saat sürüyor.
   Beğen (4) Cevap ver
   Poyraz K., Hasan E., Ebru S. ve diğer 1 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  Adres:Eskişehir Yolu No: 6, Söğütözü / Ankara Telefon:0312 240 50 00
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Söğütözü civarındaki
  Müze kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.