Puanla

Demirlibahçe Mahallesi Muhtarlığı

İşletme Mamak, Ankara
3,43 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Demirlibahçe Mahallesi Muhtarlığı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Teşekkür - Demirlibahçe muhtarlığına gittiğim zaman genelde kendisini orada bulup hizmet alabiliyorum. Oğlumun polis imtihanı için lazım olan evrağı almaya gittim, muhtarlık mesai saati olmadığı için kapalıydı. Ama kapının arkasında cep telefonundan aradım çok kısa zamanda geldi, işlerime yardımcı olduğu için teşekkür ederim.
  • userName
   Empati güzel şey - İnsanımız yaşadığı zaman içerisinde bence kendini geliştirmeli, peşin hükümlü olmamalılar. En azından araştırmalı, karşısındakine fikirlerini söyleyip onu da dinleme kibarlığını göstermelidir. Doktora gittiğiniz zaman hastalığın şu hemen diyemiyor, önce sizi dinliyor, ona göre bir yol izliyor. Tepki veren yok mu tabi ki çok ama hoşgörü bence güzel şeydir. Ben muhtarlığa gitmeden önce telefon açıyorum cep telefonu, sabit telefon var muhtarlık kapısında, ona gö...devamıre işimi görüyorum doktor misali teşekkürler.
  • userName
   Tepki - Bu sabah ikametgah almak için 9'da gittim fakat çalışma saatlerini gördüğümde ağzım açık kaldı.10-12 ve 14-16, 4 saat çalışma ve bir de öğle tatili nerede görülmüş acaba? Hiçbir mesai saatine uymuyor. Ya 9'da aç ya öğle tatili kullanma ya da 4'te kapama. Değiştirilmesi gerekiyor. Benim bildiğim azalar olması gerekir ve muhtar olmadığında onlardan biri işleri yürütür.
   Beğen (2) Cevap ver
   velat A. ve Tamer Ç. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Muhtarlık - Üniversite öğrencisiyim muhtarlığın saat 16:00'da kapandığını ilk defa görüyorum. Çok önemli bir evrak almam gerekliydi. Ben muhtarlığın saat 16:00'da kapandığını düşünmüyorum.
   Beğen (1) Cevap ver
   Tamer Ç. bu paylaşımı beğendi.
  Adres:131 sokak 1-A Demirlibahçe Telefon:(0312) 319 88 86