Yorum Yaz

Kumsal Restoran

Balıkçı Kızılay, Ankara
3,8 / 5 ( 19 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Açık Alan

"Kumsal Restoran" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (19)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Berbat bir yer, garsonları saygısız ve kalitesiz, ayrıca gereğinden fazla pahalı, o kadar paraya çok daha nezih mekanlara gidilebilir..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Geçenlerde Ankara'ya gittiğimiz akşam geç vakit intikal ettiğimiz restoran.Dar zamana sıkıştırdığımız için çok fazla mezelerini tadamadık.Ama soslu işkembe kavurmaya tam puan verdim.Diğerleri kalamar,salata,fileto levrek,kavun,karpuz,peynir,biber dolması her yerde bulunanlardan.Biz arabayla yoldayken rezervasyon yaptırdık.Saat 21:30 larda restorana vardığımızda çok kalabalıktı.23:30 gibi de kimse kalmadı.O nedenle 2 saat içinde ne yenilip içilebilirse onunla yetindik.Cuma akşamı...devamı olmasına rağmen bize göre erken denebilecek bir saatte kapatıyorlar.En son çıkan da biz olduk.Ortam gereğinden fazla sıkışık.Dar mekana çok müşteri alabilmek için masalar oldukça samimi pozisyonda dizilmiş.Her ne kadar fiyat/performansa 5 yıldız verdiysem de hesabı ben ödemediğim için ne kadar geldi bilmiyorum,sadece temenni olarak verdim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ankara nın en iyi balıkçılarından, terasının da olması ayrıca bir avantaj.
   Beğen (1) Cevap ver
   Mustafa E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Gayet uygun fiyata balık sofrası. Mezeler de çoğu iyi. Teras için rezervasyon şart. Hafta içi bile full. Kemikleşmiş müşterileri var. Ünlü siyasetçilere burada sık rastlayabiliesiniz.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sakaryanın içinde ulaşımı kolay balığı ve mezeleri güzel fiyatları gayet makul çok güzel bir mekan! Rezervasyon saat 8 e kadar geçerli!
   Beğen (3) Cevap ver
   Nuray G., Didem Y. ve Zeynep Ferah bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sakarya caddesinin en eski mekanlarından biri, yazın teras sayesinde efil efil eserken rakınızı yudumlayabileceğiniz bir mekan :) Favorilerim hamsi kuş, mezgit, kalamar ve soslu işkembe kavurma. Fiyatları bence Sakarya'ya göre biraz abartı.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ankara'nın en eski balıkçılarından biri ve siz bunu daha kapıdan girer girmez hissediyorsunuz. Garsonlar hatta müşteriler bile sanki o mekanla birlikte yaşlanmış gibi. Açıkçası son derece başarılı bir mutfağı olmasına rağmen ben o eski havayı solumak için bile gidebilirim. Fiyatlar Kızılay mekanlarına göre pahalı. Fakat değer. Balık Ankara'da yenir sözünü sonuna kadar hissettiren mekan, şiddetle tavsiye olunur.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sakarya'nin en guzel meyhanesi, mutfaginin cok basarili oldugunu soyleyebilirim.Yazin teras sayesinde cok keyifli.Fiyatlar ortalama ustu.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Kışın hamsi yazın sardalya - Ankara'da çok iyi balıkçılar vardır, ama genelde büyük balık satarlar pahalı olur. Kışın hamsi, yazın ise sardalyayı yemek için tavsiye edeceğim mekan Kumsaldır. Orta kılçığı alınmış iki sardalyayı göğüs göğüse yapıştırıp ızgara eden, porsyonunu sadece 12 TL'ye veren bu mekanda bira 5 TL'dir. Hayatımda yediğim en güzel roka salatası da buradadır. Cevizli ve peynirli roka salatasına 10 TL yazıyorlar ama dibine kadar hakediyor.
  Daha Fazla
  Adres:Net Piknik Yanı, İnkilap Sokak, Sakarya Caddesi Telefon:0312 434 53 61
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Kızılay civarındaki
  Balıkçı kategorisinde.
  1.