Puanla

Hanzade Cafe

Çay Bahçesi Heykel, Bursa
3,67 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Hanzade Cafe" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ne Olucaksa Burada Olucak <3 :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Her zaman gittiğimiz bi yerdi.. Fiyat mekan olarak uygun olmasına ragmen servisteki elemanları için aynısını söleyemiyeceğim. Masanızda güzel bir bayan varsa sürekli sizin masanıza bakan ve bunu rahatsız edici şekilde yapan vede uyarılara ragmen bunu normal bişeymiş gibi devam ettirecek kadar yüzsüz çalışanları var. Ancak çalışanların dışında dinlenmek için oturulabilecek bir yer..
  • userName
   Hoş mekan - Güzel bir yer, fiyatları uygun en güzelide tabiki tarihi mekanda olmak. aslına bakarsanız rahatsız eden tek tarafı fazla kalabalık olması mekana rabet çok, gençlerin doldurduğu ama ailecekte gidilebilinecek bir mekan. Ben orda en çok kumpiri seviyorum leziz oluyor. Aynı zamanda gözlemeside güzel. Tabi ki vazgeçilmez kahve ve yanında gelen rulokatlar :)
  • userName
   Prinçhan - Bursa ziyaretimde keşfetmiştim. Tarihi bir yapının içinde oldukça güzel bir ortamda keyifli bir zaman geçirmek mümkün. Gerek cafe tarzı menüleri gerekse restaurant gibi açlık ihtiyacınızı giderebilirsiniz, akşam atmosferi serinlik eşliğinde tarihi bir binanın içinde gayet keyifli çay içebilmek nargile tüttürmek isterseniz Bursa'ya gittiğinizde muhakkak gezilecek yerler listenize alın derim...
  • userName
   Çok Sıcak Çikolata - Bursa'nın uğrak yeri olan Pirinçhan'da tarihin içinde güzel bir dinlenme molası. Yazın açık bahçesi ve kapalı alanı mevcut. Kırmızı deri koltukları çok rahat. Dilerseniz tavla oynayıp, dilerseniz maç izleyebilirsiniz. Dondurmalı sıcak çikolatasını tavsiye ederim. Dondurmanın lezzetine aldanıp soğuk sanmayın, gerçekten sıcak.
  Adres:Pirinçhan Cumhuriyet Caddesi Heykel/Bursa
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Heykel civarındaki
  Çay Bahçesi kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.