Yorum Ekle

Anadolu Et Lokantası

Restoran Bademli, Bursa
3,5 / 5 ( 11 yorum)

"Anadolu Et Lokantası" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (11)

  • userName
   Servisi çok hızlıydı ve güler yüzlüydü. Kesinlikle yediğim en iyi Arnavut ciğerini yedim. Ayrıca içli köftesi çok başarılıydı. "Kafes" ise mide bulandırıcı derecede kötüydü. Kayış gibi eti lokantanın mezelerine yakışmamış.
  • userName
   Gerek ortamın atmosferi, gerek isletmenin siizi kapıda karşılaşması vee ev sahibi sıcaklığında agirlanmaniz, veeee hatta yemeklerin inanilmaz lezzzeti karşısında tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz bir mekan...Çok memnun kaldım mutlaka yeniden yolum düşecek,tavsiye ederim..Mekaan sahibi vahit bey sizi kapidan aalip masaniza kadar eşlik edecektir..
  • userName
   Cesaret edemiyoruz - İlk tecrübe öyle kötüydü ki, bir daha mı asla !! durumunu kafamızdan hala silemedik. Kötü ve başarısız bir servis vardı.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Lezzetli...
  • userName
   Etin Halleri - Anadolu Et Lokantası, Bursa'da tanınmış High Society bir restoran. Etin her türlü halini sunan mekan, geniş bir menüye de sahip. Böylesi tanınmış bir restorana giderseniz beklentileriniz de doğal olarak oldukça yükseliyor. Beklentiler yüksek olunca, haliyle hayal kırıklıkları da bi o kadar yüksek çıkıyor. Etin adana kebap hali çok güzel kuzu şiş hali ise vasattı. Servis yavaş garsonlar güleryüzlüydü. Öyle iki ara bir dere yemekteydik. Eğer kaliteden ödün vermek iste...devamımiyorsan masa sayısını azaltmak gerek. Yok eğer masa sayısını azaltmıyorsan servis kalitesini arttırman lazım. İşte; iki ara bir dere, iki dirhem bir çekirdek vesselam.
  • userName
   Çok lezzetli, şık sunum - Kebapları, ara sıcakları ve etlerinin lezzetiyle Bursa'nın önde gelen restoranlarından birisi olduğunu düşünüyorum.. Özellikle humusuna bayılmıştım.. Biz ocakbaşında oturduk ve çok keyifliydi, masayı tercih ederseniz keyifli sunumlarla yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
  • userName
   Mükemmel - 5 farklı restoran aynı çatı altında ve dizaynları farklı. Servis elemanları ve menüler farklı. En güzeli masadaki 5 kişi aynı anda 5 mekandan hizmet alabiliyor. Harika bir konsept...
  • userName
  • userName
   Kötü servis ve hizmet - Maalesef 09/05/2010 Pazar gününde (Anneler Günü) Anadolu Lezzet Dünyası'na kahvaltıya gitme hatasında bulunduk. Özel bir gün olduğu için çok kalabalık olmasından dolayı servisin biraz yavaşlayabileceğini anlayışla karşılayabilirdik; ama çalışanların ve müdürlerin kaba davranış ve hareketlerini asla anlayışla karşılayamayız. Bu denli eski ve kaliteli bildiğimiz bir işletmeye bu şekildeki kötü servis ve davranışları maalesef yakıştıramadık. Böyle özel bir gün...devamıde annelerimizle ve diğer büyüklerimizle rahat, mutlu ve keyifli bir Pazar kahvaltısı yapmak için gittiğimiz bu restaurantta maalesef gergin ve huzursuz bir zaman geçirdik.
  Daha Fazla
  Adres:Eski Mudanya Yolu Caddesi No:8 Bademli girişinda sağda, Mudanya/Bursa Anadolu Lezzet Dünyası b&... devamı#252;nyesinde http://www.anadolulezzetdunyasi.com Telefon:0224 549 23 02
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Bademli civarındaki
  Restoran kategorisinde.
  1.
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder
  Bir restoran düşünün, kapılarının ardında birbirinden tamamen bağımsız ve farklı restoranlar barındırsın, her bir restoran, ince detaylarla, tasarlanmış olduğu konsepte uygun oluşturulan
  ortamıyla size nerede olduğunuzu unuttursun ve geriye sadece lezzet yolculuğunuzun keyfini ç... devamııkarmak kalsın. Restoranlarımızın Klasik Türk mutfağı çemberinin dışında ama geleneklerine bağlı dizayn edilmiş menüleri, lezzet yolculuğuna çıktığınız partnerlerinizi, tek bir restoran menüsünün kalıplarına girmek zorunda bırakmadan, her bir bireye farklı konseptlerden seçim hakkı sunuyor. Her restoran ince detaylarla birbirinden ayrılıyor.. Ve sizin talebinizi en iyi şekilde karşılamak amacımız; bir iş toplantısı, yada romantik bir akşam yemeği, dostlarınızla keyifli bir sohbet veya ailenizle huzurlu bir ortam..her köşemizde kendinize ait farklı bir mekan bulmanız dileğiyle...