Puanla

Besler İnegöl Köftecisi

Köfteci İnegöl, Bursa
4,8 / 5 ( 8 yorum)

"Besler İnegöl Köftecisi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (8)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Nesilden nesile aktarilmis bir lezzet. İnegol kofte denince akla gelen bir koftecidir. Tavsiye edilir.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İnegöl köfteyi merkezinde yiyelim dedik ve inegöl köftenin doğduğu yere gittik.besler köfteci ufak tefek 5 -6 masanın olduğu şirin bir mekan 1 porsiyon 10 lira işletmeci çok iyi tavsiye ederim:))
  • userName
   İnegöl köftesi diyince...
  • userName
   Yediğim en iyi inegöl köftesi.
  • userName
   Garsonlar pırıl pırıl, güleryüzlü ve işinin ehli - Masanıza oturduğunuzda masaya önce zeytinyağlı domates-biber karışımı salça tabağı ve de üstü zeytinyağlı ve Çıbrıka otlu (Bulgaristan’da ki ismi Çıbrıtsa) kızarmış ekmekler geliyor. Bu sırada siz siparişlerinizi veriyor ve aperatiflerin tadını çıkarıyorsunuz. Sonra köfteleriniz geliyor. Köfteler küçük yassı şekilli, dışı iyi, içi az pişmiş kıvamda. Son derece leziz, yumuşak ve yağlı. İlk başta tabaklarımıza 3’er köfte geliyor t...devamıabii yanında taze domates, soğan ve mangalda pişmiş biberi ile birlikte. Tatlı olarak bir potpori sipariş ediyoruz. Tahinli sütlü Nuriye, fındıklı sütlü Nuriye, Kemalpaşa tatlısı ve girişte kardeşini gördüğümüz bal kabağı tatlısı bizi son derece memnun ediyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   Mehmet F. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   İnegöl koftesi - Besler İnegöl Köftecisi 1893 yılından beri hizmet vermektedir. Şu anda işletmenin başında 3.kuşak Mesut beşler bulunmaktadır. İnegöl'un en eski ve en lezzetli köftesini yapan yerdir.
  • userName
   İnegöl köftesi - O kadar güzel köfte yapıyorsunuz ki tadına doyamıyorum nefis. Nefis, bu köfteye hayranım.
  • userName
   İnegöl Köftesi Marka Yapan Restoran - Besle, İnegöl Köftesini gerçekten Türkiye'de yapan restorandır. Zaten bu köfteyi İnegöl'de ilk yapan da onlardır ve yol boyunda mehur olmuş birçok köfteci de zaten zamanında onların çırağı ya da kalfasıdır. Görece ünlü olan her köfteyi yerinde en meşhur en iyi yapan yerlerde yedim ancak benim 1 numaram kesinlikle İnegöl Köftesi.
  Adres:İshakpaşa Camii Karşısı İnegöl/BURSA http://www.inegolkoftesi.com/ Telefon:02247155555