Ne düşünüyorsun?

Heybeli Restaurant

Restoran Mudanya Yolu, Bursa
4,75 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Yemek tipi: Kahvaltı, BrunchNe için uygun: İş Yemeği
Müzik türü: Fasıl - Sanat müziği Diğer özellikler: Açık Alan

"Heybeli Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Toplantı-yemek - Toplantılar için birebir. Kesinlikle çoklu organizasyonlarda düşünülmesi gereken yerlerden birtanesi Heybeli.
   Beğen (1) Cevap ver
   Gökmen S. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Heybeli Restaurant - Mekanın konumu başlı başına tercih nedeni olmasını sağlayabilir. Bahçesi özellikle yaz aylarında sabah kahvaltıları için ideal adres halinde. Düğün ve benzeri organizasyonlar için ideal adreslerden birisi. Yemekler oldukça başarılı ..
  • userName
  • userName
   5 Yıldız - Gece yemek yemek için değil ama sabah kahvaltısına gittim. Garsonları, kahvaltılıkları, temizliği ve aklıma gelip de sayamadığım bir sürü şeyi 5 yıldızlı otel kalitesinde. Gösterdikleri özen ve güler yüzlü, ilgili, işini en iyi şekilde yapan garsonları ve şef garsonu için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
  • userName
   Mutlaka görün - Heybeli Restaurant Mudanya yolunda bulunan odukça kaliteli ve nezih bir mekan. Restaurantın yemekleri oldukça lezzetli, özellikle iş toplantılarınızda değerlendirmenizi tavsiye ederim konuklarınız oldukça memnun kalacaktır. Makan kaliteli olduğu için çalışan personelin de oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Mekanın içinde restaurantın yanında balo salonu ve toplantı salonu da mevcut. Eğer kır düğünü gibi bir evlilik organizasyonu düşünüyorsanız çok büyük bir...devamı bahçesi var... Mekanda brunch keyfi de mevcut yaz aylarında yeşillikler içinde kahvaltı harika olur. Ben de yaz gelince bir hafta sonu Heybeli'de brunch keyfini denemeyi düşünüyorum... Benim size tavsiyem özellikle iş organizasyonlarında Heybeli Restaurant'ı 1 sıraya yazın...
  • userName
  Adres:Mudanya Yolu 17. Km Çağrışan Köyü Girişi http://www.heybelirestaurant.com Telefon:0 224 244 66 77
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Mudanya Yolu civarındaki
  Restoran kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Aykut Aydınişletmeci
  Heybeli Restaurant