Puan Ver

Köfteci Kenan

Köfteci Karacabey, Bursa
3,5 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Köfteci Kenan" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Karacabey'de yol üstü restoranlardan biri.Bir kaç yıl önce de uğramıştık.O zaman memnun kalmıştık.Eski memnuniyetimizi hatırlayarak tekrar uğradık.Üç kişi birer köfte birer ayran,birer kahve içtik.60 küsur lira ödedik.Servis sıradan.Köfteleri bu defa beğenmedim.Aşırı baharata boğulmuş.Göl manzarasına diyecek yok.Aynı zamanda mağaza gibi bir çok ürün satıyorlar.Bal,kestane şekeri vs.Yemeğin sonunda "çay veya kahve alır mısınız" diye sordular.Genelde ikram olur,biz de öyle zannett...devamıik.Meğer değilmiş.İstanbul'dan bile pahalı kahvelerimizi içtik.Bir daha tekrarlar mıyız?Emin değilim.
   Beğen (1) Cevap ver
   Cihan N. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ulubat gölüne karşı güzel bir mola, önceki seyahatlerimizin birinde kahve molası vermiş manzarayı pek beğenmiştik. Bu kez de köfte deneyelim dedik lezzetli bulduk, yoğurdunu da beğendik, servis hızlı manzara şahane memnun kaldık.
   Beğen (15) Cevap ver
   Aydın H, Bars M., Cihan N. ve diğer 12 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   Reco A. 7 ay önce
   Bence buna dıyecek bırşey yok
   Ali Osman T. 7 ay önce
   Burası için hayret ettiğim olay köfteci yusufta burasıda hep vardı yusuf büyüdü gitti burası hep b ...devamı öyle kaldı
   Zuhal Y.H. 7 ay önce
   Seçimle de ilgili olabilir, bazı işletmeciler bu şekilde devam etmeyi tercih ediyor, açıkçası her ...devamı işletmeninde çok fazla şubesinin olması tüketici olarak benimde çok tercih ettiğim bir durum değil, özelliğini de kaybedebiliyor.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Çanakkaleden mudanya feribotuna giderken yeme içme kıtlığı var. Köfteci kenan bu çölün ucunda bir çeşme... Diyerek içeri dalıyorsun. Göl manzaralı güzel rahat ortamlı bir lokanta. Yemeklerde ve serviste standart üzeri bir şey beklemeyin, aç karnınızı doyurun.
   Beğen (2) Cevap ver
   Melike Y. ve Faruk T. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   çok güzel bir mekan herkese tavsiye ederim.fiyatlarda çok iyi.
  • userName
   Bir pazar sabahı değişiklik olsun ailece başbaşa kahvalti yapalım diye seçtik mekanı. Uluabat gölüne karşı güzel bir mekan. Sıcak bir sabahta serin bir tesis. Kahvaltı için standart bir tabak seçilmiş, her evde bulunan standart hatta ucuz bir tabak. En önemli nokta benim gibi kahvalti yaparken çay içmeden olmaz diyorsanız asla mekana uğramayın, ilk çay kahvaltinin yarısında geliyor. İkinci bardak için garsona sert bir fırça gerekiyor, bunlarla uğraşmak istemiyorsanız farklı bir m...devamıekan seçmelisiniz. Kahvalti masasının hemen önündeki çimenlerin ve çocuk parkının keyfini sürebilirsiniz. Kestane balı olarak sunulan balın da bir ekstrası yok. Diğer yiyecekler de ortalama. Yol üzerinde bulabileceğiniz yüzlerce tesisten biri kısaca.
  • userName
   Güneye giderken Susurluk'dan önce - İstanbul'dan güneye doğru giderken normal şartlarda mola yeri Susurluk olur. Ancak benim gibi Körfezi dolaşıp Susurluk'a gelmeden karnınız kazınırsa Bursa Karacabey yolu üzerinde zaten tabelaları ile gümbür gümbür reklam yapan bu yere uğrayabilirsiniz. Mekana adını veren köftesini denemedim ancak mekanın hemen arka tarafında yer alan bahçesinde Uluabatlı gölüne ve göldeki adalara manzaralı güzel bir kahvaltı ettim. Çok kaliteli bir sunum olmasa ...devamıda uygun fiyatlı ve güzel manazarlı olduğunu belirtmekte fayda var.
  Adres:Balıkesir Bursa Yolu üzerinde