Puanla

Energym Spor Merkezi (Health & Sports Center)

Spor Eskişehir Merkez, Eskişehir
3,95 / 5 ( 20 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Energym Spor Merkezi (Health & Sports Center)" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (20)

  • userName
   Fiyat - Hocaları çok tecrübeli ve ortalama her spor aletinden var ama fiyatı diğer yerlere göre daha pahalı ama adamların da hakkını vermek lazım tabi.
  • userName
   Bence çok iyi bir yer - Energym'e 1 ay gittik daha da devam edecektik ancak tatil ve Ramazan girince vakit olmuyor daha sonrasında devam edeceğiz yine. Hocaların güler yüzlülüğü ve bence işlerini gerçekten ciddi almaları ve enejilerinin yüksek olması, profesyonel olması, her birinin insanı daha da teşvik ediyor.
  • userName
   Burası mı süper? - Bir kere oldukça sıradan ve basit, abartmaya gerek yok, aile ortamı filan hikaye. Samimiyet kişilere göre değişiyor. Eğer üç koşu bandı ya da beş bisiklet sırası beklemek, bu aletleri 30 dk'dan fazla kullanamamak veya size "sınırsız" olarak satılan üyeliğin aslında sınırlı olduğunu görmek, spor yerine stres yapmak istiyorsanız buyrun gidin.
  • userName
   DİKKAT - İÇİNİZDEKİ ENERJİYİ ENERGYM DE KEŞFEDİN. HERKESİ ENERGYM AİLESİNE BEKLİYORUZ.................
  • userName
   İÇİMİZDEKİ ENERJİ - YALÇIN BEYİN ÇAĞRISINA KATILIYORUZ.BİR HAFTASONU ENERGYM DE TOPLADIĞIMIZ ENERJİMİZİ ES-ES İMİZİN MAÇINDA TAKIMIMIZA DESTEK OLARAK GÖSTERMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ.EN KISA ZAMANDA ÜYELERİMİZLE (AİLEMİZLE) ES-ES MAÇINDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE....AYRINTILAR MEKANİST DE VE WEB SİTEMİZDE BİLDİRİLECEKTİR....SEVGİLERİMİZLE
  • userName
   ENERGYM,KIRMIZI NEONUN ÇEKİCİLİĞİ,ARKDAŞLIK VE MÜKEMMEL BİR SPOR ORTAMI - Dedim ya arkadaşlar önce kırmızı neon tabelanın çekiciliğine kapılıp salona geliyorsunuz.Sonra sizi Seda Hoca'nın ve ekibinin güler yüzü karşılıyor ve tabi siz bütün bunlara kayıtsız kalamıyorsunuz.Ve hemen her gün yapılan coşkulu aerobik ve dans dersleri,tüm enerjinizi tükettiğiniz taeboo dersleri veya ağırlık antremanları veya fitness yada kardio idmanları.Bütün bunları son derece güzel bir salonda ve hiç ...devamıbir yerde bulamayacağınız arkadaşlık ortamında yapıyorsunuz.Bu arada tadilattan sonra salonun son hali çok güzel oldu.Bunun içinde Seda Hoca'ya ve Energym ekibine teşekkür ediyoruz.İyiki varlar ve iyiki Eskişehir'deler..
  • userName
   herkeze selam - insan hayatı boyunca bir arayış içersinde.kimimiz bunu işimizde,kimimiz arkadaşlarımızda,kimimiz internerte,kimimiz kitaplarda, kimimiz .......... herkez için değişik mekan yer ve zamanlarda buluyor.bende çok aradım ve en onunda 32 yıl sonunda energym salonunda buldum.bence mutlaka buranın havasını tadını yaşamadan karar vermeyin.
  • userName
   ENERJİNİ KAYBETME... - Monoton bir gün geçirmişsiniz, ruhen ve bedenen yorgunsunuz,canınız hiç bir şey istemiyor.ee ne yapmak lazım' git yat...oldu... yatma kardeş yatma, sonra en olarak genişliyor ve çabuk yaşlanıyorsun.tabii hepimiz zamanı gelince ölüceğiz fakat giderken mümkün olduğu kadar orjinal bir şekilde gitmeye çalışmak lazım.yani sağımızı solumuzu kestirmeden,aldırmadan demi' :) :) Bak benden söylemesi..ENERGYM Spor salonu nun yüzü değişmiş.Spor aletleri yeni bakımdan ...devamıçıkmış, badana boya yapılmış her yer tertemiz, soyunma odalarında devrim yapmışlar..bazılarına göre küçük bir alan ( bu bakış ve mutlu olabilme açısıdır.) ama bana göre her aktivitenin yapılabilceği bir alana sahip. Yanlız değişmeyen bir yüzünün olduğunu gördüm.o da SEDA hoca ve ekibinin güler yüzleri,sıcak kanlılıkları ve işlerine gösterdiği saygı... EVETTT..Geriye bize ne kalıyor enerjimizi ENERGYM Spor salon unda toplayıp doğru ES ES maçına..Tribünde oturup tezahurat yapmayan FENERLİ olsun :) :) :)
  • userName
   aile ortamı ???? - neymiş o aile ortamı yahu , sıradan bir mekan işte ufak bir yer olmasından dolayı heralde aile hesabı :D ben şahsen gittiğimde hiç göremedim öyle birşey ayrıca soyunma odaları çok bakımsız ve kokuyor, ve su kesintisine rastladım ben. ben beğenmedim ama tabiki karar sizin
  • userName
   yazık!! - bana bu sitenin adresi forward maille geldi , yok işte oy verin salona hesabı ,beğenmediğim bir yer,seda hoca hariç profesyonel bi insan yok hatta geçen sene gittiimde bi aerobic hocaı wardı :D kendisinin günlerce aerobic yapması lasım o derece :D bu kadar aciz olmanıza gerek yok forward mail ile
  Daha Fazla
  Adres:Kırmızıtoprak Mah. Nilay Sok. No:7 A-C http://www.energym.com.tr Telefon:0222 225 52 52
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Eskişehir Merkez civarındaki
  Spor kategorisinde.
  1.