Puanla

Atasun Optik - Kanyon Avm

Optik Levent, İstanbul
3,33 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Atasun Optik - Kanyon Avm" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Genel
      
   İlgili çalışanlar,faydalı bilgilendirme yapıyorlar...
  • userName
  • userName
   Hani o kadar uygun fiyata gözlük! - Şu reklamlarda dönen acayip uygun fiyatlı gözlükleri ben de oldukça merak ettim ve erkek arkadaşıma doğumgünü hediyesi almak için gittim. Fırsat diye sundukları gözlükler kendi imalatları olan hiç bilinmeyen bir marka, diğerleri de gayet dışarıda neyse o. Peki neden bu kadar reklam ben hiç anlayamadım. İnsan bari görüntü olsun diye üç-beş düzgün gözlük koyar uygun fiyata.
  • userName
   "Samimi" müşteri ilgisi - Arkadaşımın tavsiyesiyle güneş gözlüğü bakmak ve de var olan gözlüklerime ayar yaptırmak için girmiştik sadece! Oldukça geniş, ferah ve rahat rahat oturup uzmanlarına danışabileceğiniz bir mağaza olan Atasun Optik'te uzun denemeler ve bilgi paylaşımı sonucunda hem lens hem de güneş gözlüğünü buradan almaya karar verdim. Öncelikle alanlarında çok bilgili satış elemanları var, her sorunuza gayet içten bir şekilde cevap alabiliyorsunuz. Ürünlerde dönem dönem...devamı gözardı edilemeyecek güzellikte indirimler de olabiliyor. Ayrıca sırf ürün satıp cirolarını arttırmak uğruna bazı optiklerin yaptığı gibi hastalara lens takmak ya da arka odalarda göz ölçümü yapmak gibi yasal olmayan işlere de kalkışmıyorlar. Özetle, ben gayet güvenilir bulduğumu belirtmeliyim.
  • userName
   Hizmet ve müşteri ilişkileri çok iyi - Daha önce de belirtmiştim Atasun Optik'ten çok memnun kaldığımı. Söylemeyi unuttuğum bir şey vardı ki o da alışveriş yaptıktan sonra verdikleri hizmet. Atasun Optik'ten aldığınız her ürünün bakımını dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Bu yorumum gözlük kullananlar için: özel bir makineleri var ve gözlüğünüzü verdiğinizde bu alet sayesinde yıkayıp temizliyorlar. Bu da Atasun Kanyon'u tercih etmek için diğer bir neden...
  • userName
   Gözlük, lens, güneş gözlüğü... - İstanbul'a taşındığımdan beri bir çok yerden alışveriş yaptım. Hem gözlük hem de lens kullanan biri olarak tek bir şey söyleyebilirim Atasun Optik her türlü ihtiyacımı fazlasıyla ihtiyacımı karşıladı... Çalışanların güler yüzlü karşılaması ve ihtiyaçlarınıza yönelik kuşku götürmez tavsiyelerine kulak verin derim! Ben çok memnun kaldım... Hatta tüm renkli ve soft lenslerimi, güneş gözlüğümü Atasun Kanyon' dan aldım...
  Adres:Büyükdere Cad. No:185 Kat -2
  34394 Levent - İstanbul
  http://www.atasunoptik.com.tr Telefon:0212 353 08 09

  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Levent civarındaki
  Optik kategorisinde.
  1.