Yorum Yaz

Carrefoursa - Marmara Forum Avm

Süpermarket Bakırköy, İstanbul
4,41 / 5 ( 10 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Carrefoursa - Marmara Forum Avm" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (10)

  • userName
   Genel
      
   İçine balık restoranı açılmış çok iyi düşünülmüş.. Gezerken acıkıldığında heleki çocuklarla yemek katına çıkmak gerekmiyor. Sağlıklı bir şekilde yemek yenebilir burada. Üstelik fiyatları çok uygun. Ekmek arası balık ve şalgam suyu 5Tl. Tabakta somon 10Tl. Ben çok beğendim yanındaki yeşillikte tazeydi.. Lüks restoranda yediğim somondan bir farkı yoktu.. Pizza sarma gözleme ve başka yemeklerde mevcut. Açık büfe.. Karşısında çay kahve içip mola verilicek yerde var süper..
  • userName
   Alışveriş - Çevredeki en iyi market bence.. Çok büyük ve her türlü ihtiyaca cevap verebiliyor.
  • userName
   Kasalarını seviyorum - Kasa sayısı bol müşteriyi bekletmiyor. Özellikle express kasaları iyi çalışıyor...
  • userName
   Çok büyük. - Çok büyük bir alana sahip, bu da ürün çeşitliliğini sağlamış, her bir alan için normal standartlardaki market büyüklüğünde yer ayrılmış. Kişisel bakım kısmında kuaföründe mevcut çalışan personel oldukça ilgili, kitap kısmında ise sıklıkla yazarların imza günleri düzenlenmekte, müzik aletlerinin satışı da gerçekleşiyor. Marketin tamamını gezip alışveriş yapmak saatlerinizi alabilir.
   Beğen (1) Cevap ver
   Nazlı Ü. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   türkiyedeki en iyi carefour hipermarketi. özel bölümleri çok iyi
  • userName
   Genel
      
   Hafta sonu kasadaki yogunluk harici gayet basarili
  • userName
   Alışveriş rahatlığı - Marmara Forum'da bulunan Carrefour'un mağazası çok geniş olması daha iyi alışveriş yapmanızı sağlıyor. Hafta sonu ve özellikle pazar günü çok kalabalık olmasından dolayı size tavsiyem hafta içi alışveriş yapmanız. Hafta içi daha sakin ve huzurlu alışveriş yapabiliyorsunuz. CarrefourSa'da yurt dışından gelen ürünleri denemeniz için Dünya mutfağı reyonu bulunuyor.
  • userName
   Meyve ve sebze - En çok vakit geçirdiğim çünkü iyi ürün bulmakta fiyatlara rağmen zorlandığım (ucuz olmamasına rağmen kalite düşük) bir reyondur manav reyonu, epey bir çaba ile iyileştirilmesini diliyorum.
  • userName
   Burası tek başına bir mini alışveriş merkezi gibi - İş çıkışlarında bir şeyler atıştırmak için Marmara Foruma gittiğimde mutlaka uğruyorum. Bu devasa markette aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkün. Yurt dışına giden arkadaşlarınıza soslar, çeşniler şipariş etmenize gerek yok; burada bulabilmeniz mümkün. İçinde kuaförü bile var!
  • userName
   Haftalık alışverişim için yeni favorim - Art arda açılan CarrefourSa'ların içerisinde bu kadar büyük olup evime de bu kadar yakın olması benim için çok cezbedici oldu. Daha önceden Bayrampaşa ve neredeyse iki senedir Şirinevler'den alışveriş yapsak da bundan sonra favorim burası olacaktır. İçerisi çok geniş, çalışanlar ilgili, ürün çeşidi bol ayrıca bayıldığım Krispy Kreme Doughnuts'ın market içerisinde küçük bir yeri bile var. Kumpir, jelibon, şusi, dünya lezzetleri gibi standlar...devamıın yanında kuaför ve çocuk bakım hizmetleri de veriyorlar. Kaliteli olduğu için abartılı fiyatlara alışveriş yapabileceğiniz diğer süpermarketlere çok iyi bir rakip olmuş.
  Adres:Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Kat:0
  Bakırköy, İstanbul
  http://www.carrefour.com.tr Telefon:0212 409 03 00

  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Bakırköy civarındaki
  Süpermarket kategorisinde.
  1.