Ne düşünüyorsun?

D&R Caddebostan

Kitabevi Caddebostan, İstanbul
4,07 / 5 ( 11 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Paro

"D&R Caddebostan" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (11)

  • userName
   Kitap bakmak icin mutemadiyen ugradigim favori magazalarimdan
   Beğen (8) Cevap ver
   Fatih G., funda a., Cihan N. ve diğer 5 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Küçük bir D&R - D&R şubelerinin en küçüklerinden sanırım.Alt katta,köşelere sıkışmış,basık bir mekan,Küçük olduğu için kitap ve cd çeşitleri de az doğal olarak.Kültür merkezine gidip de oyun saatini beklerken zaman geçirmek için ideal ama aradığınız bir kitabı bulabileceğiniz bir D&R değil.
  • userName
   Cadde'de D&R - Park problemi olmayanlar için iyi. Hoş caddede mobil gezmek hele de hafta sonları zaten imkansız gibi. En iyisi araçsız ve güzel bir gün seçmek. D&R'ın her şubesi güzel. Burası da. Ama popüler etkisine fazla kapılınmış, görsel malzemeler kitabın önüne geçmiş gibi gelmiyor mu size?
  • userName
   Keyifli bir ortam - Kitap vb alışverişi için güzel bir ortam yaratmışlar. Gayet düzenli bir şube. Aradığınız şeyleri kolaylıkla bulabiliyorsunuz ki bu tarz alışverişlerde bu çok önemli oluyor.
  • userName
   Ne ararsan orada - Kitaptan oyuna, tatlıdan dergiye aranabilecek birçok şey orada olmaması gerekenler de yok zaten.
  • userName
   Bir şeyler ters ama ne?!?!? - Son bir hafta içerisinde beni iki kez hayal kırıklığına uğratmayı başardıkları için tebrik ediyorum öncelikle kendilerini. İlk hayalkırıklığımı 120 TL'lik yaptığım alışverişin 40TL'sini oluşturan X-mini hoparlörünü poşete koymaya unuttuklarında yaşadım. Akşam eve gittiğimde farkettim ve aradım, yarın gelin hallederiz dedi telefona çıkan kız. Ertesi gün gidildiğinde yaptıkları naz görülmeye değerdi. Telefonda kiminle konuştunuz, bay mıydı bayan mıydı g...devamıibi sorular sorup, mırın kırın ve bir dolu laf salatasının sonunda stok kontrolden farkettiler hatalarını. İkinci hayal kırıklığı ise aldığım dizi DVDsinini eve gidip açtığımda 3 disk de yere düşüverdi. Bu çok garip bir olay değil ama dikkatli baktığımda diskleri tutan yerlerin kırık olduğunu görmem ikinci hayal kırıklığımdı.30TL vererek aldığım dizinin çizilip bozulması an meselesiydi. Bu tarz saçma hatalar yüzünden 2 kez fazladan D&R'a gidip, çalışanlara derdimi anlatıp kendimi inandırmaya çalıştım, harcadığım saatler ve yol parası da tuz biber..
  • userName
   D&R - İyi bir okur ve kitapseverseniz, kitaplarınızı buradan almamanızı öneririm. Çünkü hem seçenek az, hem de alt kata sıkıştırılmış kitap bölümü tatsız...
  • userName
   Film arşivi - D&R Caddebostan'da her zaman indirime girmiş arşivlik filmler bulabilirsiniz. İyi de bir İngilizce kitap arşivleri var. Boş vaktiniz varsa ve zamanı nasıl geçireceğinizi bilmiyorsanız Caddebostan'da uğrayabileceğiniz en iyi mekan D&R.
  • userName
   Eğlenceli Bir Yer - Çok iyi eşyalar var. Aradığım herşeyi bulabiliyorum
  • userName
   Herşey harika ama... - Eskiden sürekli D&R'lardan çıkmayan, bir dolu CD ve kitap alan ben artık pek gitmez gidemez oldum çünkü fiyatları gerçekten internetteki fiyatlara nazaran çok pahalı malesef bende istiyorum elimle baktığım bir kitabı alabilmek ama çoğu zaman %40 fiyat fark ediyor. Ama yine de D&R bizim gözümüzün ilk bebeği...
  Daha Fazla
  Adres:Erenköy Mah. Haldun Taner Sok. Caddebostan Kültür Merkezi Giriş Kat http://www.dr.com.tr Telefon:0 216 467 83 84
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Caddebostan civarındaki
  Kitabevi kategorisinde.
  1.