Yorum Yaz

Douglas - Kanyon Avm

Kozmetik Levent, İstanbul
4,57 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Douglas - Kanyon Avm" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Genel
      
   Muhtemelen Türkiye'deki en aklı başında kozmetik mağazalarındandır. Uzun zamandır eşimle büyük kozmetik alışverişlerimizi buradan yaparız. Geçen hafta eşimin aldığı Dior'a ait bazı ürünler allerji yaptı. Hepsi açılmıştı kutuların ve sonuçta iki gün kullanılmıştı. Sorgusuz sualsiz ürünleri geri aldılar ve daha önce kullandığımız markalarla değiştirmeyi veya tamamen para iadesi yapmayı teklif ettiler. Özel günlerde haftalarda inanılmaz indirimler oluyor.
  • userName
  • userName
   Ziyaret Etmeye Değer Bir Yer - Genelde kozmetik alışverişimi eve yaın yerlerden yapıyorum ancak bazı ürünler her yerde olmayabiliyor. Bu sene Kate Perry nin Purr adlı kokusunu hiçbir yerde bulamadım sonra öğrendim ki Douglas Parfümeride satılıyormuş. Kanyon zaten arada sırada gittiğim bir yer olduğu için aklıma not düştüm. Ve Kanyona gittiğim bir gün uğradım. Binlerce marka , çeşit tabii ki karşınızda. Allahtan ben ne alacağıma karar vermiştim yoksa iflas edebilirdim. O şeker k...devamıedili şişedeki parfümü reyonda görür görmez saldırdım ve arada bir de Estee Lauder ürünlerine göz attım annem için. Annem için dedim hatta annem için aldım bir iki ürün ama denemeden duramadım. Özellikle Estee Lauder Night Repair Serumu herkese tavsiye ederim çoğu kozmetik zincirinde var ben Douglasta buldum. Kırışıklıklar için almıştım anneme süpriz olsun diye annemde pek sevmez kozmetik ile uğraşmayı baktım pek kulanmıyor DNA onarımı vb yazıları okuyunca cildimde şikayetçi olduğum bir iki yer vardı gözlerimin altındaki bir iki ufak yağ noktalar ki bunların çözümü yok gibi bir şey ve tabii burunlardaki genişlemiş gözenekler. Sadece denemek amaçlı kullandım ve inanamadığım bir şey oldu o hiçbirşeyin geçirmediği yağ noktaları birkaç günde yok oldu ve burnumdaki gözeneklerde ufaldı. DNA onarımı erken gerçekten baya ciddilermiş. Douglas da fiyatı çok uygundu bu ürünün herkese tavsiye ederim. Ve tabii arayıp bulamadığınız bazı parfümler varsa Douglası bir araştırın orada olabilir. Fiyatlara gelince ürüne göre değişiyor tabii ki. Bazı ürünler biraz pahalı ama güzel kampanyaları oluyor Douglasın takip etmekte fayda var.
   Beğen (1) Cevap ver
   Eda H. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Dougles - Sık uğramakta fayda var, Estee Lauder marka allıklarındakı indirimler benim takip ettiğim kampanyalardan biri. Aradığınız çok sayıda ki kozmetiği rahatlıkla bulabilirsiniz. Bütçe ortalama ve üstü civarında.
   Beğen (1) Cevap ver
   Hasan E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Avantajlı kampanyalar - Kanyonun en alt katında ve metroya giden koridorun üzerinde. her zaman vitrine hızlıca bir bakıp kampanyaları takip etmekte fayda var. Çok avantajlı kampanyalar yapıyorlar. Çalışanların müşteriye yaklaşımı da seviyeli ve yardımcı oluyorlar
  • userName
   Zaman zaman süper fiyatlar - Buradan burbery-brit kofre almıştım oldukça uygun bir fiyata, o günden beri gözdemdir. Zaman zaman çok güzel parfümleri indirime giriyor, yakalarsanız ne mutlu size. Özel günlerde de fiyatlarında düşüş oluyor. Takip edin derim.
  Adres:Büyükdere Cad. No:185 Kat -2
  34394 Levent - İstanbul
  http://www.douglas.com.tr/ Telefon:0212 353 04 00

  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Levent civarındaki
  Kozmetik kategorisinde.
  1.