Ne düşünüyorsun?

Kadir Has Center AVM

Alışveriş Merkezi Bahçelievler, İstanbul
2,59 / 5 ( 26 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Kadir Has Center AVM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (26)

  • userName
   eskisi gibi olmasada idare eder bir mekan
  • userName
   Rezalet - Gişedeki konu mankeni bayanlar telefonu açıyor, insanların yüzüne kapatıyor. Sebep yok, neden yok, akşam saat 8,30'da 4 defa aradım ve telefon suratıma kapandı. Nihayet bayanın keyfi geldi sanırım ve velinimetine telefonu açmayı uygun buldu. Lütfetti. Allah razı olsun. Biliyor musun ki ben o sinemaya gitmesem sen orada oturamazsın, biliyormusun ki ben sinema sevmesem sanatçı para kazanamaz. Şunu iyi anla, ben olmaz isem sen olamazsın... Saygılar ve sevgiler... Her şeyde...devamın önce telefonu insanların yüzüne kapatmak ayıp, bunu hiç bir zaman unutma. Kendine yapılmasını istemediğini sen bir başkasına yapma... İşini yap ve paranı kazan.
  • userName
   Çocuk avm - Bahçelievler E-5 kenarında bulunan çoğunlukla içerisinde çocuk mağazaları bulunan bir avm. Çocuğunuz varsa eğer pek çok seçenek mevcut. Yemek seçeneği de pek olmayan, içerisinde birkaç restoran bulunan bir avm.
  • userName
   Çocuk mağazaları - E-5 kenarında olmasından dolayı ulaşımı kolay bir avm. Magaza çeşitliliği oldukça kısıtlı. Çocuk ve bebek mağazaları oldukça fazla eğer ki küçük çocuk veya bebeginiz varsa sizin için ideal avm.
  • userName
   Bodrum katı AVM - Açıkçası küçük ve basık bir AVM. Bunun yanında mağaza portföyü olarak da son derece limitli imkanlar sağlıyor. E5 üzerinde her gün yeni ve dev gibi AVM'ler açılırken bir cazibe noktası olma ihtimali çok yok.
  • userName
   Çocuklara yönelik - Çocuklar için yapılmış ilk AVM sanıyorum. Kadir HAs üniversitesinin yabancı diller bölümünü de barındıran binadan oluşuyor. Çocuklar ve çocuklular ve çocuk bekleyenler için oldukça ideal. Küçük ama tüm ihtiyaçları giderir nitelikte.
   Beğen (1) Cevap ver
   Hasan E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Sıkıcı mekan - Karşısındaki Metroport avm'den bile daha küçük. İçinde genelde çocuk mağazaları var. Zaten çocuk dünyası olarak da geçiyor. Yemek katında bile 3-5 yer var. Çok sıkıcı bir yer. Ne alışveriş ne eğlence ne de arkadaşlarla vakit geçirmek için uygun bir mekan değil. Gitmenizi tavsiye etmem.
  • userName
   Metroportun gölgesinde kalıyor - Kendimi bildim bileli Kadir Has var eskidi ve hemen yanına metroport açıldı.
  • userName
   Çocuk cenneti - Bu kadar çocuğu hiç bir arada görmemişsinizdir. Çok gürültülü, alışveriş için birkaç mağaza dışında hepsi çocuklar için. Küçük çocuğunuz yoksa sakın gidip vakit kaybetmeyin
  • userName
   İçinde bulunan mağaza sayısı az - Bahçelievler e5 üzerinde bulunan Kadir Has Center AVM içinde mağaza sayısı çok az, yemek yiyecek lokanta sayısıda çok az. Genelde çocuklarla ilgili mağaza sayısı fazla bir AVM dir. Çocukların oynaması için alanda bulunan Kadir Has Center'a eğer çocuğunuz varsa çocuğunuzla birlikte gitmenizi tavsiye ederim.
  Daha Fazla
  Adres:Bahçelievler Telefon:0212 442 81 16-17-18