Puanla

Kozzy AVM

Alışveriş Merkezi Kozyatağı, İstanbul
4,27 / 5 ( 99 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Kozzy AVM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (99)

  • userName
   Genel
      
   Mağazaları küçük olduğu için çeşit de az olabiliyor diğerlerine göre
   Beğen (2) Cevap ver
   Tolga A. ve Rıdvan Y. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   Çocukların özellikle bayılacağı şirin bir avm .Hem tiyatro ,hem sinema hem alışveriş herşeyi bulabileceğiniz küçük bir avm Özellikle kış aylarında uğrak yerimiz. Eğlence merkezinin oluşu çocuklu ailelere cazip gelebilir.
   Beğen (2) Cevap ver
   oğuzhan Z. ve ALİ A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   "Avrupa'nın en iyisi" diye abartılı şekilde tanıtılmasını anlayamıyorum : Tek özelliği içindeki tiyatro ve sergi mekanı, sinema salonu. Toplu ulaşıma uzak , zor bulunan yeri, heryerde olan standard dükkanlar, basık ve boğucu mimari, çok sınırlı yiyecek mekanı. Sadece etrafındaki birkaç sokağa hitap ediyor, nasıl koca bir kıtanın en iyisi olabilir?
  • userName
   Genel
      
   Gonul Ulku- Gazanfer Ozcan sahnesine ilk gelisimiz oglumla,bayildik harika bir salon:))
  • userName
   Genel
      
   Mahallemizin şirin avmsi. Gündelik ev alışverişinizi yapmak arkasından bir yorgunluk kahvesi içmek için ideal biyer. Ama o kadar. Beni en çok üzen bir erkeğin alışveriş yapabileceği doğru düzgün bir mağazası olmayışı.. Koton bile sadece bayan. Neyseki tiyatrosu var :)
  • userName
   Genel
      
   Kozzy avm yi avm olarak sevmiyorum tasarımı mağazaların konumlanması hoşuma gitmedi, semte de yabancı olduğum için kapıyı bulmakta zorlanıyorum. sinemasının dışında tiyatrosunun olması ile diğer avmlerden farklı.
   Beğen (1) Cevap ver
   Cihan N. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   İletişim Profesörü Doğan Cüceloğlu panelinde kendi hayatından, çocuklarından, gençliğinden örneklerle renklendirdiği konuşmasının, en komik bölümlerinden birinde ise, bence toplumumuzda bir türlü kapanmak bilmeyen yaralardan biri olan "selamlaşmak" konusundan bahsetti. Kendisi yurt dışında çok uzun yıllar yaşayıp, tanıdık tanımadık, iletişimde olduğu herkese, hafiften gülümseyip, selam verme alışkanlığı kazandıktan sonra, Türkiye'ye döndüğünde, Caddebostan sahilde yürüyüş yaparken...devamı, yanından geçen bir kadına "iyi günler" demiş ve kadın "Allah belanı versin, pis herif!" diye bağırıp kaçmış:) İletişim konusundaki bu durumdan siz de muzdaripseniz, keyifli yazımın devamına blogumdan ulaşabilirsiniz.
   Beğen (7) Cevap ver
   Poyraz K., Cihan N., Dalya S. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   Üşengeç Şef 11 ay önce
   Linki: http://usengecsef.blogspot.com/2013/05/asansorde-selam-vermeyenle re-dogan.html
   Üşengeç Şef 11 ay önce
   Yorum kısmında linki eklerken arada anlamsız boşluklar oluşuyor. Onları bi' zahmet silerseniz, lin ...devamı k düzgün çalışacaktır:)
  • userName
   Genel
      
   Geçen sene buradaki tiyatro salonunda İletişim Profesörü Doğan Cüceloğlu'nun "Ailede İletişim ve Başarı" konulu konuşmasına izleyici olarak katıldık. Genel olarak aile fertlerinin birbirleriyle ve çocuklarıyla nasıl iletişim halinde olmasını çok komik ve ilginç örneklerle anlatarak, tamamı dolu olan tiyatro salonundaki herkesi kendine bir kez daha hayran bırakan bu adam, konuşmasının başlarında "çocuklarınızla konuşurken, gerekirse dizlerinizin üzerinde çömelerek, onların göz se...devamıviyelerine inmenin" öneminden, çocuklar tabak taşımak vs. bir konuda size yardım etmek istediğinde "hayır sen yapamazsın!" şeklinde heveslerini ve öz güvenlerini kırmak yerine, onlara bu şansın verilmesinden bahsetti.
   Cevapları göster
   mehmetcan t. 11 ay önce
   Gelinde bunu bakıcısız çocuk buyutemeyen kadınlara anlatın, iletişim mi o da ne? Bizimkinin adı S ...devamı vetlana:))
   Üşengeç Şef 11 ay önce
   Bence çocuğu eğer mümkünse ve çalışmıyorsa, anne kendi büyütmeli ve aile terbiyesini ona aşılamalı ...devamı ama ev işlerinde yardımcı tutabilir tabi o ayrı.
  • userName
   Genel
      
   Mahallemin AVM.si. Küçük ve dolaşması çok kolay ama mahallede böyle bir yer olması hayat kurtarıcı oluyor. Migrostan alışveriş yapıp, sinemaya tiyatroya gidebilirsiniz. Tek kötü yanı yeme-içme alternatifi çok az.
  • userName
   Genel
      
   Farklı bir mimarisi ve yapısı var ancak pek sevmedim.Yemek katıyla sinema salonları aynı kat ve içiçe.Mağazalarını gezme imkanım olmadı ancak alıcı gözüyle baktığımda gördüğüm hemen hemen her yerde bulunabilecek markalar.Sineması güzel ama avşar sinemaları.
   Beğen (1) Cevap ver
   Didem Y. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Bayar Cad. Şakacı Sok. Kozyatağı Baytur Konutları yanı http://www.kozzyavm.com Telefon:0216 658 00 00
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Kozyatağı civarındaki
  Alışveriş Merkezi kategorisinde.
  1.