Ne düşünüyorsun?

Kütahya Porselen Cevizli Plaza

Alışveriş Cevizli, İstanbul
2,75 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Kütahya Porselen Cevizli Plaza" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Aradığımı bulamıyorum - Ne kadar kaliteli bir mekanın hiç bir şey bulamamak çok kötü aradığımı bulamadım daha detaylı bilgi olabilirdi.
  • userName
   Düzeltilmeli - Bu kadar büyük mekanın çekiciliğinin bu kadar az olması nedendir? Ürün çeşitliliği ve kalitesi bilinen bir marka olan Kütahya Porselen'in bu büyük mağazasının heba olduğunu düşünüyorum.
  • userName
   Ürünler çok kaliteli ama - Kütahya Porselen mağazasında bulunan tüm ürünler çok kalitelidir. İçeri girince kendimi kaybediyorum. Yabancı misafirlerimeze hediye etmek veya yurtdışına götürmek için çok ülkemizin kültürünü yansıtan güzel hediyelikler var. Bunun yanısıra kullanım için ürünler de var tabiki. İkili fincan takımları hesaplı ve şık. Ayrıca duvara asabilmek için nazarlıklar ve masa tabakları da mevcut. İnanılmaz vazolar var. Tüm bu ürünleri kadife kutular içinde sunuyorlar...devamı. Ancak personel pek ilgili ve konularına hakim değiller. Ürünler hakkında pek bilgi veremiyorlar. Pos makinesi kullanımına hakim değiller. Ayrıca ambalajlama çok yavaş yapılıyor. Siz siz olun hediyelik alacaksanız seçim kadar ambalajlamaya da vakit ayırın.
  • userName
   Ürünler güzel ama çalışanlar felaket - Kütahya Porselen herkesin bildiği gibi en güzel yemek takımlarını, çeşitli bardakları, çatal, bıçak ve kaşık çeşitlerini, değişik masa üstü objeleri ile kahve takımlarını bünyesinde barındıran bir mağazalar zinciri. Biz de bu nedenlerden Cevizli'deki mağazasına uğramaya karar verdik. Mağaza oldukça büyük ve çok çeşit var. Alt kat aydınlık ve devasa bir büyüklüğe sahip ama birşeyler eksik... Çalışanlar! Etrafımıza bakıyoruz bilgi edinebilmek i...devamıçin kimseler yok! Dolayısıyla bağırmak zorunda kalıyoruz. Bir çalışan geliyor ama sanki korku filmlerinde oynuyormuşuz gibi bir anda kayboluyor. Çalışanların istisnasız çoğunluğu yüzü asık insanlardan oluşuyor. Oflaya puflaya size ''hizmet'' ediyorlar. Bazıları dövecekmiş gibi bakıyor bir şey istediğimizde. Hayatımda başka hiç bir yerden bu kadar soğumamıştım. Kütahya Porselen için bu çalışanlar prestij kaybı.
  • userName
  Adres:Bağdat Caddesi No:270 Tugay Yolu Otobüs Durağı Cevizli / Maltepe http://www.kutpo.com.tr Telefon:0216 383 83 90
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Cevizli civarındaki
  Alışveriş kategorisinde.
  1.