Puanla

Kuz Optik - Metrocity Avm

Gözlükçü Levent, İstanbul
3,88 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Kuz Optik - Metrocity Avm" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
  • userName
   Çeşit az - Sorduğum birkaç gözlük çeşidini bulamadım, hatta söylediğimde çalışanlar şok olmuş bir şekilde yüzüme baktılar nedense... Tarif ettiğim gözlük tipiyle inanılmaz alakasız gözlükler gösterdiler..
  • userName
   Güvenilir Firma - Yıllarca buradan güneş gözlükleri ve saatler aldım, hiçbirinde problem yaşamadım. Ne zaman buraya alışverişe gitsem daima güleryüzlü ve yardımcı personelle karşılaştım. Saat tamiri yapan çok iyi bir servisi vardı, ancak geçenlerde saatimi tamir ettirmek icin götürdüğümde dükkandaki servisi kapattıklarını söylediler,pek memnun olmadım bu durumdan.
  • userName
   Gözlük - Merhaba Başka bir firma numaralı gözlüğümü garanti kapsamı dahilinde, antireflesi bozulmuş gözlüğümü onarmadı. Buna rağmen Kuz Optik Metrocity kendi imkanları ile gözlüğümü onarıp hiç bir bedel almadan teslim etti. Müşterisini mağdur etmeyip görev bilinci içerisinde davranarak çok şık davranmıştır. Çok teşekkür ediyorum.
  • userName
   Kuz Optik - Kuz Optik mağazalarından kimsenin alışveriş yapmasını önermiyorum. İade değil, değişim bile yapılmayan, tüketici haklarının hiçe sayıldığı mağazalardan biri. Ayrıca yaptığınız şikayetler bile cevaplanmıyor. Bu kadar da müşteri hizmetlerine duyarsızlar.
  Adres:Esentepe Mh. Büyükdere Cd, No: 171 Kat 1 / 1.Levent
  34330 İstanbul/Türkiye
  http://www.kuz.com/ Telefon:0212 344 01 11

  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Levent civarındaki
  Gözlükçü kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Lütfü Emrah K.Genel Koordinatör
  Kuz Optik ve Saat Firması 40 Yıldır Optik ve Saat sektöründe öncü ve örnek olmuş, müşterilerine yenilikçi, güvenilir, müşteri odaklı, profesyonel bir anlayışla hizmet veren, alanında Türkiye`nin en köklü firmasıdır.
  Bugün 5 farklı ild... devamıe toplam 12 adet mağaza ile hizmet vermekteyiz. Yakın zamanda açmış olduğumuz online alışveriş mağazamız www.saatkuz.com ise evinin sıcaklığında KUZ Kalitesini ve güvencesini yaşamak isteyenler içindir.