Ne düşünüyorsun?

Louis Vuitton

Giyim Bağdat Caddesi, İstanbul
4,13 / 5 ( 7 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Louis Vuitton" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (7)

  • userName
   Genel
      
   Mağaza müdürü Ali Bey, eşime almak istediğim hediyeyi seçmem konusunda oldukça yardımcı oldu. Kendisini ve tüm Louis Vuitton çalışanlarını nezaketlerinden ve yaşattıkları olumlu alışveriş deneyiminden ötürü kutlarım.
   Beğen (2) Cevap ver
   Dalya S. ve Cihan N. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Yazık, insanlar parasıyla kendini soyutluyor - Etiket ve gösterişten başka bir şey değil Damgalı inek gibi o koca logo ile yolda yürümek nasıl bir ayrıcalık hissettirebilir, anlaşılır gibi değil Geçen yıl bir grup iş gezisi seyahatine yurt dışına gittik, Atatürk havaalanında, gruptaki arkadaşlardan birisinin valizi LW idi ve valizi 20 dolara sardırdı, yine dönüştede 20 £ sardırma parası ödeyince, ben valizimi havaya atıp tutmak suretiyle bir kaç defa fırlattım, sonuncuda tutamay...devamııp yere düşürdüm, gruptaki herkes gülüşünce 20 $ yenisi alırım dedim, LW valizi olan arkadaşımız baya bozuldu. Birde karadeniz seyahatinde, turşu suyuna bulanmış LW vardı, o çok daha güzel bir manzara idi.
  • userName
   İyi bir başlangıç - Louis Vuitton özellikle pek çok bayan için çok şey ifade ediyor. İsmi duyulduğunda bile dikkat kesiliyor bayanlar. Elbette bayanların en önemli aksesuarlarından biri (belki de birincisi) olan çanta konu olunca Louis Vuitton önemli bir yere konuyor. Dünya'nın hiçbir yerinde outlet'i yoktur Louis Vuitton'un ve satın aldığınız ürün için taksit yapılmaz. Çantaların fiyatları yanılmıyorsam Suadiye Bağdat Caddesi'ndeki mağazada 1500 TL'den başlıyor. Yurt dışında ve ö...devamızellikle Paris'te Champs Elysees'de bulunan Louis Vuitton'da pek çok ürün var. Bayan ve bay ayakkabı, gözlük, saat ve takılarının yanı sıra çeşitli bavul ve giysiler de satılmakta. Genel olarak Paris'te bulunan mağazanın Suadiye'de ki mağazaya oranla daha ucuz olduğunu söyleyebilirim. Üstelik ürün çeşitliliği de göz alıcı. Suadiye Bağdat Caddesi'nde bulunan mağazada çanta çeşitleri çok zengin sayılmaz. Üst katta bayan ayakkabıları ile beyler için yapılmış çeşitli aksesuarları bulmanız mümkün. Bayanlar için yapılmış olan küçük bir nevi bozuk paralık cüzdanlar çok sevimli. Louis Vuitton'un Suadiye'de bulunan bu şubesi esasen konum bakımından avantajlı gibi görünsede, araçları ile birlikte gidenler için park yeri kolay bulunamadığından sıkıntı yaşanabiliyor. Yine de iyi bir başlangıç.
  • userName
   Çook çook iyi - Caddebostan'a hitap eden ve süksesini arttıran nadir mekanlardan biridir. Dünya markası olması dışında kalitesini de konuşturan ve moda denince akla gelen yılların markasıdır. Ah bir de kapalı kadınların taklit baş örtüsü takma alışkanlıkları olmasa...
  • userName
   Forever LV - Çanta deyince aklıma gelen en mükemmel marka. Özellikle güllü modellerine bayılıyorum. İnsanlar ne kadar fiyatlarını aşırı pahalı bulsa da hak ediyor bence. Her kıyafete uyan spor ve klasik modelleriyle insanın aklını başından alıyor.
  • userName
   aşırı pahalı ürünleri ile zenginleri bile güldüren marka - dünyada tüm zenginler gülüyor peki kimler alıyor'
  • userName
   Çanta & Cüzdan - Çanta ve cüzdanda bir dünya markası olan LV gerçekten çok şık ürünleri var..Bayanlar için çanta ve erkekler için de cüzdan gerçekten güzel ve doğru tercih..Cadde'deki LV'de fiyatlar dışarıya göre biraz daha yüksek..Milano'daki mağazasında fiyatlar çok olmasa da daha düşük (ki Milano herşeyiyle İstanbul'dan çok daha pahalı bir şehir) ve daha fazla çeşit vardı...
  Adres:No:451 Bağdat Caddesi Telefon:0216 416 51 06
  Bağdat Caddesi civarındaki
  Giyim kategorisinde.
  5.