Yorum Yaz

Mısırlı Triko

Giyim Bağdat Caddesi, İstanbul
4,6 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Mısırlı Triko" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Babaya çorap anneye kazak.. - Daha ortalıkta diğerleri yokken var olmuş, markalaşmış, kaliteli ve hala kaliteli. Annem şimdiki markaları pek bilmez mesela ama aa Mısırlıymış der:)
  • userName
  • userName
   Bayanlar Arasındaki Efsane Triko... - Zamanının ve yaş kategorisinin gerçekten de "aa sen de mi Mısırlı aldın" ya da "aldın mı" gibi cümlelerine öncelik eden, kalitesi tartışılmaz Mısırlı Triko gerçekten de orta yaş bayan grubunun arasında bir efsanedir. Daha önceleri yüksek fiyatlarıyla bilinirdi, şu anda biraz daha uygun öncesine göre. Canlı renkleri ağırlıkla çalıştığı halde her yaşa hitap edebilecek şekilde koyu ağır renkleri de her zaman vardır. Genelde düz bir triko kazak ...devamışeklimde olup yaka ve kol detaylarında öne çıkar Mısırlı'nın imajı... Ve işini gerçekten çok iyi bilerek yapar bunu.
  • userName
   Triko - Türkiye'ye trikoyu tanıtan ilk markadır. 1950'li yılların başından itibaren başlayan üretimleri ile kısa zamanda kendine giyim sektörü içerisinde hatrı sayılır bir yer açmıştır. Özellikle orta ve orta yaşın üstünde bulunan bayanlara hitap eden mağazanın Bağdat Caddesi'nde ki şubesi de dahil olmak üzere İstanbul'da dört adet mağazası bulunmaktadır. Kıyafetlerinde kullanılan renkler çok iddialı olup kesin çizgiler koymaktadır. Kaliteli ve zevkli modelleri ile manto, ceket ve...devamı pelerin tarzında ürünleri de bulunmaktadır. Anneler günü için eşsiz bir seçenektir.
  Adres:No:404, Mehmet Daral Apt. http://www.trikomisirli.com.tr Telefon:(0216) 350 08 06