Puanla

Vatan Computer - Bostancı

Elektronik Bostancı, İstanbul
3,64 / 5 ( 12 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Vatan Computer - Bostancı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (12)

  • userName
   İlgi ve alaka iyi, ancak ucuz sayılmaz. - Buraya genelde hafta sonu ne var ne yok diye uğrarım. Birkaç ucuz ürün denk gelmiştir de, ancak genel olarak fiyatlar hep piyasa üzerinde. Şöyle yüzde 25-30 yaptıklarında, piyasanın az altında kalarak satıyorlar işte. Fakat, ne zaman görseniz kasada kuyruk var. Bu da kasaların düzgün ayarlanamamasından kaynaklı. Bu arada dünyadaki trend tablete doğru tırmanırken, sadece apple ve asus tabletle sınırlı kalması çok ilginç olmuş. Hatırlatmadan...devamı geçmeyeyim, herhangi bir iş için beklerken sizi ağırlayabilecekleri küçük bir kafe mevcut üst katta, bu iyi düşünülmüş. Bu arada mekan ile ilgili bir şeyler söylemek gerekirse, her şey çok üst üste, kalabalık bir görüntü karşılıyor içeri girer girmez...
  • userName
   Genel
      
   Çok kalabalık, sanki bedava veriyorlar arkadaş :) fiyatlara bakınca da ucuz değil...
  • userName
   Genel
      
   İndirim ama hikaye
  • userName
   Ürün çeşitliliği... - Arayıpta bulamadığınız bir çok bilgisayar parçasını burda bulabiliyor ve gerçekten bazı yerlerden daha uygun bir fiyata burdan temin edebiliyorsunuz ,personelde ürünler hakkında bilgili ve doğru yönlendiriyorlar. İşlerini ciddiye alıyorlar...
  • userName
   Biraz küçük ve dar - Topkapı şubesi ile karşılaştırınca biraz küçük ve basık bir şube olduğu su götürmez. Ürün bolluğu açısından da yeterli bulmadım. Büyük elektronik marketlerle mücadele edecekse Vatan Bilgisayar şubeleşme işini çok ama çok iyi planlamalı.
  • userName
   Elektronik orada - Teknoloji denince akla ne geliyorsa hepsi bir arada. Personeller de elinden geldiğince yardımcı oluyor.
  • userName
   Bostancı'da teknoloji üssü, - Dönem dönem bazı ürünlerde hatırı sayılır indirimlere giriyorlar. O yüzden sürekli takip etmek gerek. İnternet sitesini de başarılı buluyorum. Kampanya zamanlarında stokların hemen bitmesi gibi bir sorunları olsa da güzel bir teknoloji marketi diyebilirim.
  • userName
   Elektronikte dost - Elektronik aletler konusunda çeşit bolluğu ile oldukça ilgilisine doyurucu bir ortam. Her aradığınızı bulabiliyorsunuz, zaman zaman yaptıkları indirimlerle tüketici dostu diyebilirim. Sadece satın alırken değil sonrasında servis konusunda da oldukça başarılılar. Hiçbir şey almasanız bile bir kez ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Nasılsa sonrasında uğrak yeriniz olacak :)
  • userName
   Daha detaylı müşteri ilişkileri olmalı - Evet kesinlikle işlerinde çok başarılı ve fiyatlar da çok iyi bir mekan ancak 8 ağustos günü bir tv alma hareketinde bulunduk, ve bize denen çarşamba elinizde olacak... Çarşamba bekle bekle iki defa ara ''gelecek efendim, 7ye kadar orada''. En son artık iftara yakın dayanamadım, neymiş tv gelmiş ama eve cumartesi ancak gelirmiş, yok aradıkları şubede yokmuş başka yerden gelmiş, o zaman neden müşteriye haber verilmez ya da neden görevi yerin...devamıe getirilmeyen müşteri ilişkileri departmanı konur?......
  • userName
   Alanında uzman... - Vatan computer işini ciddiye alan bir müessese. bilgisayardan hiç anlamasanız bile size sadece ürün satmak amacında değiller. Gerçekten ihtiyacınız olan bir bilgisayar almanıza yardımcı olan bir yer. Hangi satış temsilcisi size bütçenizi sorup ona göre alabileceğiniz en iyi bilgisayarın özelliklerini anlatır ki. Üstelik müşteri takip sistemleri sayesinde daha önce aldığınız ürünler orada kayıtlı tutuluyor. Mesela yazıcınızın kartuşu bitti diyelim ama renkleri ...devamı hatırlayamıyorsunuz. Hemen sisteme girip daha önce aldığınız renkleri size söylüyorlar hangisinin bitmiş olabileceğini tahmin ediyorlar ve yanılmıyorlar. 1 yıl önce aldığım laptopumu servise göndereceğim ve bunun hakkında da daha sonra yorum yapacağım. Aynı hassasiyeti servislerinde de gösteriyorlar mı merak ediyorum.
  Daha Fazla
  Adres:E5 Karayolu Yeşilvadi Sokak No: 1 Bostancı Kavşağı http://www.vatanbilgisayar.com Telefon:0216 469 24 54
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Bostancı civarındaki
  Elektronik kategorisinde.
  1.