Puan Ver

Yataş - Cevahir AVM

Alışveriş Mecidiyeköy, İstanbul
2,13 / 5 ( 7 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Yataş - Cevahir AVM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (7)

  • userName
   Çok tavsiye etmem - Zamanında ürünlerinden burada bahsedemeyeceğim kadar rahatsız edici sıkıntılar yaşadım.Bence müşteri memnuniyetinden çok tamamen kar amacı güden bir firma.Yatak ve benzerlerinden ziyade en fazla yastık vb. alabileceğim bir marka.Çok tavsiye etmem.
  • userName
   Şşş, - Yataşla ilgili genel kanım "her şey satış yapana kadar"dır. Metrocity Yataş'ı küçük buluyorum ama zaten söz konusu yataksa ne kadar büyük olsa bile yetmeyecektir.
  • userName
   Arkada - Burasını bence bankalara işiniz düşmedikce ya da özellikle Enzayı aramadıkca göremezsiniz ya da bulamazsınız. Ben bankalara her işim düştüğünde görürdüm. Alez almam gerektiğinde gittim, çok ilgilendiler ve hızlı bir alışveriş imkanı sundular.
  • userName
   Memnuniyetsiz müşteriden de öteyim!!! - Mayıs ayında aldığımız Diego yatak odası takımının dolap kapağı çizikti, şifoniyer ilk çekmecesi de çizikti... Bu sebepten değişimini istedik, 3 defa gelen dolap kağaı ve çekmece bizim halihazırda sahip olduğumuz dolap kapağından ve çekmeceden daha çizik olduğu için en son bıkarak muhattap olmak istemedik, takımı aldığımız cevahir mağazasının bize sürekli bahaneler üretmesini dinledik!!! Akabinde Ağustos ayında takımı bozmamak adına mecburw...devamıen komodini de Cevahir mağazadan satın aldık ve 10 Eylülde teslim edilmesi gereken komodin ekim ayında teslim edilebildi, ve Kasım ayında düğünümüze 1 hafta kala sürgü dolap kapağının mekanizması kırıldı ve artık pes dedirtti!!! Yataş hem mağaza bazında hem de ürün kalitesi konusunda sınıfta kaldı!!!
  • userName
   Ne var acaba burada! - Ben burada ne var acaba gerçekten merak ediyorum. Uyku seti bakmaya gittim, çıkara çıkara bana 3-4 çeşit model çıkarabildiler. Hadi dedim nevresim takımı bakıyım, onda da model kıtlığı var. Cevahir'in içinde mağaza açıyorlar ve çeşit yok. Nasıl iştir bu anlamadım.
  • userName
   Tek kelime: REZALET - Ağutos ayında nevresim takımı aldım. Ürün problemli çıkınca değişim için geri götürdüm. Saçma sapan prosedürler ve ilgisizlik yüzünden 22 Aralık ve ben hala değişimi oklenen ürünün yenisini alamadım. Cevahir Yataş mı yoksa Yataş'ın kendisi mi sorunlu bilmiyorum; ama sanki amaçları bir daha bizden bir şey satın almayın şeklinde...
  • userName
   Asla alışveriş yapmayın! - Bir buçuk ay öncesinden sipariş verdiğim ve ödemesini peşin yaptığım koltuk takımını zorlukla ve gecikmeli, pufumu ise hala teslim alamadım. Bu şube malı satana kadar ilgili, sonrası bir kabus!!!
  Adres:Cevahir Alışveriş Merkezi Kat:1 No:137 Telefon:0212 380 10 71