Ne düşünüyorsun?

Cadde Rakkas

Düğün Mekanı, Gece Mekanı, Yüzme Havuzu Bağdat Caddesi, İstanbul
2,72 / 5 ( 32 yorum)

Mekan Özellikleri


Otopark: VarRezervasyon: Gerekli
Alkol: VarNe için uygun: Doğum Günü
Müzik türü: Canlı Müzik, Yerli Pop , Yabancı Pop , Dans , Club Diğer özellikler: Açık Alan

"Cadde Rakkas" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (32)

  • userName
   Genel
      
   Servis, yemekler ve müzik gerçekten kötü. Yazık.Hem bu güzel mekana, hem verdiğiniz paraya.
  • userName
   Genel
      
   Uzak durmakta fayda var. hem zamaniniza hem paraniza yazik. mezeler kötü ve zayif . ana yemek kötü. Müzik malesef kötü. Elle tutulur hicbir yani yok.
  • userName
   Genel
      
   Servis rezalet hizmet rezalet ses rezalet (eğer biraz müzik kulağınız varsa) çalan grup rezalet kısacası yönetim istifa pişmanız pişman olmayın!!!!
   Beğen (1) Cevap ver
   Aykut E bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   gitmeyin... - mekanın girişindeki atmosferş alt kata inince bulamıyorsunuz. garip arabesk müziklerle başlayan canlı müzik ilerleyen saatlerde eğlendiriyor. servis ve yemekler çok kötü. bahşiş verirseniz sizin masayla özel ilgileniriz diyen garsonlar en ucuz peynirle gelen kötü meze tabağı. limitsiz içki ama tabi ne oldugunu bilmediğiniz içkiden garsonlarla savaş vererek ne kadar içebilirseniz. verilen parayada harcanan zamanada yazık.
  • userName
   Çok kötü - İlk defa dün gittim, bir arkadaşımın doğum günüydü, gerçekten çok şaşırdım. Mezeler kötü, ana yemek soğuk , hizmet sıfır ve son olarak tuvalete gittim ve şok; tuvalet paralı. Bu ne demek ya, tuvaletin paralı olması ne demek, bugün Caddebostan'da gidebileceğin en salaş mekana git, yine böyle bir şey göremezsin. Her şeyi geç, bu tuvalet meselesine çok takıldım ben. Vestiyere de, her mont başına 5 lira verdik. Dışarıdan bakınca mekana benziyor, ama alakası bile yok. Bu y...devamıüzden sakın gitmeyin.
  • userName
   Eh işte - Ben bir düğün yemeği için gitmiştim oraya ancak yemeklerinden memnun kalmamakla birlikte canlı müzik yapan arkadaşlar da çok keyifli değillerdi açıkçası... Bir daha gideceğimi sanmıyorum...
  • userName
   Vasat - 2010 yılına girerken yılbaşı kutlaması için gitmiş olduğum mekan eğlenceli ancak yemekleri konusunda vasat. İsim yapmış ancak gereksiz pahalı.
  • userName
   Berbat demek istemem ama daha birşey diyemiyorum - Mekana girerken havalı bir köşke girdiğinizi düşünüyorsunuz ama alt kata indiğinizde bu ne ya diyorsun dekorun soğukluğundan tutunda hizmet verenlerin soğuk bakışlarına kadar rahatsız edici bir şekilde içeri giriyorsunuz. Yemekler geliyor rakı içilen ortamda ordövr tabağı denen şeyi ortaya sunulanlarla desteklemeleri ya da porsiyonları bir tatlı kaşığı büyüklüğünde tutmamaları gerekir. Yine rakı istediğinizde size istediğiniz mark...devamıa olduğunu söyledikleri bir kadeh doldurulmuş olarak getiriyorlar bu da sizi şüphelenmeye itiyor. Gözünüzün önünde açılan kapaklar olmayınca. Mekan basık pistte itişe kakışa insanlar eğlenmeye çalışıyor. Caddede bir yere eğlenemeye değil de herhangi bir yerde düğüne gitmişsiniz havasında müzikler eşliğinde oturuyorsunuz. Ha keza ortalama bir yemek saati sayılan zamanlarda çalınan dans müzikleri ( ki dj performans kılıklı bir şey diyorlar) uyarmamıza rağmen ne sesi kısıldı ne de daha yemeğe uygun hafif ve aheste müzikler çalındı alabildiğine harala gürele bir eğlenti "?!!" istiyorsanız gidin yoksa çok daha naif ve özenli hazırlanmış lezzetli yiyecekleri ve eğlentisi olan adabı olan bir sürü mekan var cadde çevresinde.
  • userName
   Kalite - Servis iyi, garsonlar eğitimli.
  • userName
   Rakkas - Fiyatıyla paralel bir kalitesi var. Lavabonn ücretli olması böyle bir mekan için yakışmamış. Yemekler fena değil, müzik eğlendiriyor...
  Daha Fazla
  Adres:Cemil Topuzlu Cad. No:128 Çiftehavuzlar/Kadıköy-İST http://www.rakkas.com.tr Telefon:0216 478 43 64-65
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Bağdat Caddesi civarındaki
  Düğün Mekanı kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.
  Mesaj gönder
  İsmail KasapGenel Müdür
  Mekanist.net üyelerini bekliyoruz