Ne düşünüyorsun?

Carrefour - İçerenköy

Alışveriş, Engelliye Uygun Kozyatağı, İstanbul
3,6 / 5 ( 59 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Otopark: Var

"Carrefour - İçerenköy" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (59)

  • userName
   Genel
      
   Ailece en sık alışveriş yaptığımız yer. Ulaşımı kolay, geniş bir otoparkı var ve otopark yer altında değil. Market olarak sebze-meyveden içeceklere, oyuncaktan elektronik eşyaya hatta giysiye bile aynı yerde ulaşıyorsunuz. Market bünyesinde karnınızı doyurabileceğiniz gibi (yemeğini tavsiye etmesem de profitorolünü severim. dün akşam da tok olmasak gözlemeyi denemek üzereydik.) Market dışında da herkese hitap edecek pek çok mekan bulmak mümkün. Ayrıca bir çok tanınmış ve tercih ...devamıedilen mağazanın ve tabi Boyner'in bir şubesi bulunmakta. Fazla büyük ve dağınık olmadığı gibi her bir mağazaya ayrılacak yeterli alana da sakip ki bu da ürün çeşitliliğine el veriyor. Ayrıca çok güvenilir bir marka, bir ürünle sıkıntı yaşasam değiştirme veya iadede en ufak bir sıkıntı dahi çıkmıyor. Bana göre tek sıkıntı yazın özellikle kapanışa birkaç saat kala epey havasız olması ama o kadar kusur kadı kızında da bulunur. Tartışmasız bir numaralı alışveriş yerim.
   Beğen (2) Cevap ver
   Rıdvan Y. ve Tolga A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   Merhaba,biz ailece CARREFOUR'dan alışveriş yapmayı çok seviyoruz ve açıldığı günden beri en çok oraya gidiyoruz.Kurban kesme işi başladığındanberi de kurbanı ordan alıp orada kestiriyoruz.Ancak bu sene hiç memnun kalmadık,çok kötüydü ,kurban kesmesini bilmiyen insanları toplamışlar,bir karmaşa ki sormayın,randevu verdiler saatınde geldik araya onlarca kişi koymuşlar ,herkes o benim koyunum ,bu benim diye birbirine girdi.ve çok üzüldüm daha önce hiç böyle olmazdı.araya o kadar ...devamıinsan koyacaksanız niye randevu veriyorsunuz, diye şikayette bulunduk ama muhatap bulamadık..en aşağı 30 kişi (benim duyduğum) bir daha buraya asla gelmem sistem bozulmuş diye söylendi.ŞİMDİ SİZE BUNLARI YAZMAMIN SEBENİNE GELİNCE: BELKİ SENEYE YİNE DÜZENE SOKMANIZA SEBEP OLUR DÜŞENCESİ...İşlerinizde kolaylar dilerim,saygılarımla DURU ERDAL
   Beğen (1) Cevap ver
   Ömer Han İ. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Bauhaus sonrası Carrefour gezmece..Keşke Her avm'de engelli tuvaleti olsa...
   Beğen (7) Cevap ver
   Seda D., mehmetcan t., Cihan N. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Tesekkurler İcerenkoy Carrefour artik Ata nin adini bile goremezken resmini gormek gurur verici...
   Beğen (2) Cevap ver
   Yosun Ç. ve Ömer Han İ. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   Çok geniş bir otoparkının oluşu ve yayalar için metro bağlantısının oluşu bir avantaj. En büyük problem teraslı cafe/restoran yetersizliği.
   Beğen (2) Cevap ver
   Sevda S. ve Özkan O. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   Mekan; girişindeki engelli rampası ve dolaşım alanı ile tekerlekli sandalye ile dolaşıma uygundur.
  • userName
   Genel
      
   İstanbul'daki en büyük ve en eski carrefour marketlerinden biri. AVM olarak pratik bir AVM etrafında açılan birçok avm ye rakip olabilecek en önemli özelliği de bu pratikliği in aşağı çık yukarı yok daha az yorucu, içerisinde çocuk oyun alanı yok ancak ilkbahardan sonbahara kadar otopark alanında kurulan oyun alanı bu eksikliği genel olarak kapatıyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   Ünal B. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
  • userName
   Genel
      
   Kaliteli magzalar ve market alisverisiniz ayni anda 👍
  • userName
   Genel
      
   Alisveris ve kalabalik
  Daha Fazla
  Adres:Eski Genoto Arsası Hal Binası Yanı 34752 İçerenköy http://www.carrefour.com.tr Telefon:0216 448 02 96
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Kozyatağı civarındaki
  Alışveriş kategorisinde.
  1.