Puanla

Ceviz Ağacı

Pastane Koşuyolu, İstanbul
3,88 / 5 ( 474 yorum)

Mekan Özellikleri


Yemek tipi: Kahvaltı, BrunchKim için uygun: Çocuklu Aileler
Diğer özellikler: Açık Alan

"Ceviz Ağacı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (474)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Koşuyolu'nda bir mekan. Tatlı olarak çeşitleri baya geniş tutmuşlar. Servisi biraz ağırdı. Yemekler ve tatlılar lezzetli. Ortam olarak kalabalık bir mekan. Estetik bir mimari çalışması yok, Yol üstünde köşe başında normal bir yer.
  • userName
  • userName
   Hasta ziyaretine giderken yolumuzun üzerindeki Ceviz Ağacı'na uğradik ama bir türlü çıkamadık.O kadar çok çeşit var ki seçim yapmakta epey zorlandık. Hepsi birbirinden güzel ve özenli ürünlerden profiterolde karar kıldik.Aklim dıgerlerinde kaldi,listeme ekledim ayrica gideceğim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Hem görsel hem de içerik olarak besleyen mekan. Poğaçaları, tatlıları, kekleri, börekleriyle muhteşem. Brunch'larındaki çeşit de bol ve yeterli. Kışın bile ısıtıcıları sayesinde bahçede kahvaltı yapabiliyorsunuz. Fiyat & performans dengesi iyi.
  • userName
   Kosuyolu Ceviz Agaci aslinda pastahane ama zaman icinde menulerini genisletip ana yemekmis, brunchmis vb. alanlara atildilar. Her ne kadar pastacinin bu is tutuyor diyerek baska alanlara girmesi cok cekici gelmese de başlara gore durumu toparlamis görünüyorlar. Bugünkü sebebi ziyaretim brunch idi. Zengin bir brunch menüsü var. Favorim, sarkuteri ve peynir bölümü zira geniş ve leziz. Özellikle o rozbif beni alip götüren. Fiyat 37.5 tl, servis ıyi. Ancak, bu meblağı gözden çıkarak...devamı olduktan sonra Bogaz'da kahvaltiyi tercih ederim. Yok bana acik bufe lazim derseniz tercih edilebilir #cevizagaci #kosuyolu
   Beğen (1) Cevap ver
   özlem demir bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Offffff offfffff :)
   Beğen (1) Cevap ver
   Cihan N. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Bahar gelmisken hafta ici sabah islerimden dolayi ise gidememisken kahvalti icin Koşuyolu'ndaki en guvenilir durak. Cevrede park sorun olsa da vale servisiyle sizr kolaylık sunuyorlar. Karısık tostumda salam var dendı sucuk cıktı ama zamanım olmadıgı ıcın mecbur degıstırtemedm
   Beğen (13) Cevap ver
   Poyraz K., Cihan N., Didem Y. ve diğer 10 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tatlı çeşitleri çok fazla ve lezzet üst kalitede, açık büfe kahvaltısı var pazarları ama denemedim,yemek ve servis konusunda diğer rakiplerinin gerisinde kalsa da,tatlı-kahve icin tavsiye edilir
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İlk kez uğrama fırsatım oldu. Mimarisi kopuk ve başarısız. Çalışanlar o fazla satışın getirdiği özgüven ile soğuk ve ilgisiz. 4 kişi 4 farklı ürün sipariş ettik. Pizza başarısız. Tavuk bonfile eti normal. Yufkadan dürüm yapıp bir tabağa 4-5 tane koydukları ürünleri başarısız, içindeki et yavan ve sıradan. Kuzu korma isimli ürünlerinin sosu ilk başta lezzetli gibi gelirken yedikçe çok bayıcı hale geliyor. Genel olarak benden bu mekana bir tavsiye, fiyatlar zaten makul olduğu için ...devamı porsiyonları azaltmalılar. Tabak bitmedikçe ürünler daha da lezzetsiz hale geliyor. Bıktırıyor. Aynı ürünü uzun bir süre yememe kararı alıp tatlıya geçiyorsunuz. Tatlı çeşitleri çok, lezzetleri başarılı. Yalnız tatlıyı alma sistemi başarısız. Bunun bir çok sebebi var ama lafı fazla uzatmak istemem.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yemekleri, kahvaltıları, pastane ürünleri kısacası her şeyi çok güzel, bugüne kadar tadıp da beğenmediğim hiçbir ürünü olmadı. Çok fazla masası olmasına rağmen genelde doludur, bazen yer bulmak zor olabiliyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   Cihan N. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Muhittin Üstündağ Cad. No:85
  (koşuyolu parkı karşısı)
  http://www.cevizagaci.com.tr Telefon:0216 339 18 26 - 27

  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Koşuyolu civarındaki
  Pastane kategorisinde.
  1.