Puan Ver

Gönül Kahvesi - Caddebostan

Cafe Caddebostan, İstanbul
3,63 / 5 ( 10 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Gönül Kahvesi - Caddebostan" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (10)

  • userName
   fena mekan değil. turk kahvesi makina işi olmasa daha mutlu olurduk
   Cevapları göster
   ALİ A. 5 ay önce
   Hem makine hemde kimyasal renkli kopuklu.
   Ali Ender U. 5 ay önce
   evet enteresan yapay bi köpüğü var
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bol köpüklü damla sakızlı türk kahvesii . Mekan servis güzel. Nostaljik müzikler çalıyor
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Cevapları göster
   ALİ A. 5 ay önce
   Gonul Kahvesi nin kimyasal renkli kopuklerini cozen varmi? Hazir nescafelerde bile boyle renkler ...devamı olusmuyor.
  • userName
   dondurmasi cok guzel servis zamaninda ve hizli...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Türk kahvesi içtik normal ve damla sakızlı. Başarılıydı. Caddebostanda soluklanmak için veya güzel bir yemek sonrası özellikle ailece kahvenizi içmek için güzel bir mekan.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   çok kalabalık olması bazen daraltabiliyor ama bir mekanın bu kadar dolu olması aslında mekanın başarısını gösterir. müzikleriyle size nostalji yaşatıyor gönül okşuyor. öte yandan tatlı lezzeti ortalama civarlarda, kahveleriyse lezzetliydi. garsonlar ilgili ve güleryüzlüydü.
  • userName
   Güler yüz, kaliteli servis, lezzet = Gönül Kahvesi - Karşı köşemizde, yeni bitmiş bir binanın sadece dört duvar olan alt katı uzun süren hazırlıklar sonrasında hoş bir mekana dönüştü. Geçenlerde de burada ailemle birlikte kahve içmek için buluştuk. Güler yüzleri, servis kalitesi, lezzetli kahveleri ile gönlümüzü kazandılar. Sadece kahveler de değil, bugüne kadar içtiğim en lezzetli milkshaketi. Türk kahvesi seçeneklerinin çokluğu ise şaşırtıcı gerçekten ve hepsi denemeye değer, he...devamıpsi çok lezetli. Biran önce kahve severlerden hak ettiği ilgiyi görmesini diliyorum.
  • userName
   Gönlümüzü okşadı - Mine hanımın aynen tarifindeki hoşluklara tanık olduğumuzu belirtmeliyim. Sıcak, sımsıcak, temiz, titiz ve lezzetli sunumuyla benim de artık favori mekanım.
  • userName
   Favori mekanım - Tek kelimeyle huzur bulduğum ortam diyebilirim. Son zamanlardaki favori mekanım gönül kahvesi. Renkli camlardan yapılmış avizeleri, dekorda kullanılan antik objeler beni başka zamanlara götürüyor sanki. Sadece mekanın güzelliği değil, güler yüzlü hizmeti, leziz sandviçleri ve simitleri de buranın müdavimi olmamın sebeplerinden. Herkesin ilk gidişinden sonra mutlaka tekrar uğrayacağı bir yer olduğunu düşünüyorum.
  • userName
   Yepyeni - Kahve Dünyası'na bir rakip geldi Caddebostan'a. Öncelikle yeni bir binanın alt katına konumlanmış bu güzide mekan. Karşılanmanızdan tutun da servis elemanlarının saygısı gibi birçok şey görülmeye değer. Bahçesi çok şık. Kafe gibi değil aslında, sanki ünlü bir restorana gelmişiniz gibi davranılması çok hoşuma gitti. Belki yeni olduğundandır. Umarım ileri ki zamanlarda da bu kaliteden ödün vermezler. Gönül Kahvesi olmasına rağmen çay da barındırmaları onlar için büyük bi...devamır artı olmuş durumda. Tiramisularının İtalyanlar'ın yaptıklarıyla bir farkı yok gibi. Artık daimi müşterisi olacağım kesin buranın. Fiyatları da çok cüzi.
  Adres:Tanzimat Sok. ve Hamam Sokağın köşesinde No:20 http://www.gonulkahvesi.com.tr/
  Mesaj gönder
  YAŞAR YENİDOĞANİŞLETME MÜDÜRÜ
  KALİTELİ,DÜZGÜN VE SICAK BİR ORTAMDA GÜZEL Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ:)))