Ne düşünüyorsun?

Hello Kitty World Cafe

Alışveriş Suadiye, İstanbul
3,67 / 5 ( 32 yorum)

Mekan Özellikleri


Sigara alanı: Sigarasız alanDiğer özellikler: Açık Alan

"Hello Kitty World Cafe" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (32)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yeğenimin yoğun isteği üzerine gittik, şirin bir mekan, güzel keyifli döşenmiş. İçeride biraz gezindikten sonra cafe sinde oturduk. Bizden başka iki kişilik bir masa daha vardı, onlara servis edilen tatlıların görüntüsü çok taze gelmeyince biz çay içmeye karar verdik. Yalnız anlayamadığım mekan dekorasyonu için bu denli özenilmesine ve çokta fanatiği olmasına rağmen nedense ne zaman önünden geçsem cafe si boş, yada ben öyle denk geldim.
  • userName
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Çocukluğumdan beri hello kittye olan hayranlığımı burada giderdim.Çok tatlı çok şirin bir mekan.İnsanın çocuk olası geliyor ve mekanda ki oyuncakları herşeyleri alası geliyor.Kahvesi ve tatlıları çok güzel ve bardakların üstünde de hello kitty kafası ya da gelen tatlıların üstünde hello kitty kafası olması insana keyif veriyor çok hoş.Fiyatlar da çok uygundur.Çocuğunuz oyun oynarken kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
   Beğen (1) Cevap ver
   Gülgün G. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Ortam
      
   Love you Kitty! Bu markaya sempatim var :) ne demekse , fan değilim ama seviyorum diyeyim. Biz çocukken yoktu böyle şeyler. Biz de şimdi yaşıyoruz çocukluğumuzu. Mağaza güzel,2 katlı. İçinde çocuk ve büyüklerin ilgisini çekecek çok çeşitli ürünler var. Yılbası hediyem de buradan geldi:) Cafesinde oturmadık çünkü pastalar pek taze ve lezzetli görünmedi her ne kadar onların bile üzerinde kitty figürü olsa da..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sadece gösteriş ve bir şeyler satabilmek amaçlı açılmış bir yer. Göz boyamaya çalışmak. 10 lira verdiğiniz üstü süslü püslü cupcake fakat belki 10 günlük taş gibi olmuş. Profiteröl aynı şekilde hayatımda yediğim en pahallı ve kötü profiteröldü. Çay bile berbattı. sonrasında kahve içmeye de cesaret edemedim. Ayrıca içeride inanılmaz bir parfüm kokusu bir şeyler yedikçe ağzınıza kokunun tadı geliyor. mekana gidebilmek için zaten yarım saat park yeri arıyorsunuz çünkü otoparkı yok. K...devamıızım çok istediği için gittim fakat bir daha asla uğramam.
   Beğen (2) Cevap ver
   Riella V. ve Esra Y. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Hello Kitty cilgini yakin arkadasima, dogum gunu surprizi olarak kocaman polar bir Hello Kitty battaniyesi aldim. Özel kutusundaki hediyeyi, o buyukluge uygun ebatta kap kagidi olmamasina ragmen, tek tek ugrasip paketleyen ve kurdele ve stickerlarla zevkle süsleyen güler yüzlü Satış Elemanindan çok memnun kaldim:)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Çocukluğumdan gelen Hello Kitty hayranlığımı Suadiyede açılan ilk şubesiyle yine o günlere döndürmeyi başardı.Büyük bir heycanla gittim yeni açıldığı sıralarda.. Heryerin pembeliği, içeride hello kitty lisanslı çeşit çeşit ürünler hepsi harikaydı. Gerçi biraz daha büyüklere özel de ürünler olabilseydi belki daha mutlu olabilirdim.. Ancak vcafe bölümünde yediğimiz cupcake ler çok başarısız tamamen dış görünüşünün güzelliği dışında hiç bir özelliği yok. Waffle fena değil o da yine...devamı farklılığından dolayı .. Cafesine bi daha gitmek istemedim ama yiğenlerime fazlasıyla hediye aldım diyebilirim
  • userName
   Ortam
      
   sırf meraktan girdim dışardan PEMBEEEE diye bağırıyor. tamam mağaza süper insanın her şeyi alası geliyor hello kitty sonuçta ama gidip de cafesinden oturmam, çok şirin olmasına rağmen biri "nereye gittin?" diye sorsa "Hello Kitty'ye gittim" diyemem valla :D erkek olsam adımımı atmam o derece :p
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Çok güzel bir mekandı
  Daha Fazla
  Adres:Bağdat Caddesi No:448 Suadiye http://www.hkwturkiye.com Telefon:0 216 445 82 81
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Suadiye civarındaki
  Alışveriş kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Riella V.CRM / Sosyal Medya Yöneticisi