Ne düşünüyorsun?

Marla Pastahanesi

Pastane Beyoğlu, İstanbul
4,6 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Marla Pastahanesi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   mutluluk toplari ile insanlara mutluluk dagitoyorsnuz her dogum gunumde vaz gecilmez pastacim ustelik her gittiginizde b ilramlari ile de yüreğinizi isitirlar
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Aşerdiğim için ortalığı ayağa kaldırdığım lezzetli mutluluk toplarım. Sultançiftliği nerde Kasımpaşa nerede ama ben istiyorum dedim, çok lezzetli keşke yakın olsam.
   Beğen (1) Cevap ver
   TC Cansu Y. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İstanbul'da belki de çoğu kişinin bilmediği muhteşem lezzet. İçeri girdiğiniz andan çıktığınız ana kadar ikramlar kesinlikle bitmez. Muzlu ve beyaz çikolata kaplı fındıklı pastası her zaman tercihimdir. Ama kendi üretimleri olan bir mutluluk topları var ki tadını ne siz sorun ne ben söyliyeyim. Denememişseniz tatlı konusunda bir adım geridesiniz demektir :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   - Mutluluk topu dersin, gerisine bakmazsın :)
  • userName
   Hür Ustanın Mutluluk Topları - Kasımpaşa 'nın ödüllü pasta ustalarından Hür usta; patenti kendisine ait olan mutluluk toplarıyla lezzet ve hafifliği bir arada bulunduran bir tatlı sunuyor.Porsiyonunda dört adet bulunan mutluluk topları yemeğe doymayacağınız bir lezzete sahip.Hamurunun görünümü ve iç kreması her ne kadar Profiterol'ü andırsa da farklı çeşitleriyle lezzet bakımından ayrılıyorlar.
  • userName
   Mutluluk Topları - Kıyıda köşede kalmış bir yer. Ancak kasımpaşada herkes bilir. Hür usta, dünya şampiyonalarında derece yapmış bir isim. Özellikle mutluluk topları ve aşk topları isimli tatlıları harika. Hep güler yüzlü çalışanları ve kapıdan girer girmez yaptıkları ikramlarıyla gönlünüzdeki yeri başka olacaktır.
  Adres:Bahariye cad. Eski Bayram Yeni Sok. No:14 Kasımpaşa http://www.beyogluindeks.com/marla Telefon:0212 256 78 93