Ne düşünüyorsun?

Meşhur Baklavacı Mehmet Usta

Baklavacı Bostancı, İstanbul
4,86 / 5 ( 4 yorum)

"Meşhur Baklavacı Mehmet Usta" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Fiyatına göre başarılı - Arkadaşımın tavsiye ile gittiğim mekanda kuru baklavası ve sultan isimli baklavasını deneme şansım oldu. Kuru baklava başarılı ama Sultan'ın ise üstüne yeşil antep fıstığı serpilmiş ama içindeki antep fıstığı yeşil değil, daha kalitesiz bir fıstık kullanılmış tabi buda lezzetini azaltmış. Fiyatı birçok yere göre çok uygun.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Süper.. - İstanbulda yediğim en iyi baklava diyebilirim. Özellikle Sultan isimli tatlısının hastasıyım. Artık başka bir yerden tatlı alamıyorum. Kesinlikle bir defa alıp yediniz mi başka bir yerden tatlı yemezsiniz. Şiddetle tavsiye edilir.
  • userName
   Tatlı ve dondurma - Bostancı köprüsüne yakınında İçerenköy'e doğru giden yolda meşhur gaziantep baklavacısı mehmet usta'ya uğramanızı öneririm. Fıstıklı özel baklavası ve üzerine dondurması benim favorim. Fıstıkları bütün bütün, tatlıları taptaze, çıtır çıtır dondurması ise sert ve süt kokulu. Fiyatları normal. Yedikten sonra mideyi rahatsız etmiyor. Ataşehir, Bostancı ve Küçükyalı benim bildiğim şubeleri. Yazarken bile canım yemek istiyor. mmmm...
  Adres:Prof. Ali Tarhan Cad. Cemalletin Bey Apt. No:17
  Bostancı, Kadıköy, İstanbul - Asya
  Telefon:+90 216 361 75 74

  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Bostancı civarındaki
  Baklavacı kategorisinde.
  1.