Yorum Yaz

Paşalimanı Kafe

Çay Bahçesi Üsküdar, İstanbul
3,69 / 5 ( 117 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexoYemek tipi: Kahvaltı, Brunch
Diğer özellikler: Manzaralı

"Paşalimanı Kafe" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (117)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   arkadaşlarla gitmiştik manzara güzel ilgi normaldi fethi paşa korusunun önünde olması işi kolaylaştırıyor özel bir çeşidi yok içecekler normal sadece kalamar tava önerebilirim o da normal ama idareeder sadece manzara satan yerler arasında bir mekan
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Akşamları yoğun oluyor servis baya yavaş oluyor ama manzarası çok güzel yemekler leziz ve mekana ve lezzete göre fiyatları orta
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Hafta sonu kahvaltı yeri olarak düşünülebilir, açık büfe kahvaltısı gayet tatmin edici ve şık servis edilmiş, çayından suyuna kadar self servis olduğu için garsonlarla pek muhattap olmuyorsun ancak temizlik konusunda titiz olduklarını söyleyebilirim. Öte yandan Paşalimanı manzarası tavsiye edilir denize sıfır özellikle deniz kenarındaki masalarda yer bulursanız daha iyi olur.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Gittikçe güzelliğini kaybettiğini düşünüyorum,eskiden daha bi güzeldi
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   eskiden lezzetleri daha iyiydi, şimdi biraz seri üretim oldu yanılmıyorsam. fiytaları da normale yaklaştı herhangi bir yerden pek farkının kaldığını söylemek zor.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Haftaiçi olmasına rağmen deniz kenarında yer bulmak çok zor, haftasonlarıysa iç kısımlarda bile yer bulunmuyor. Karaorman pastası ve tiramisu yedik. Karaorman pastasını genelde beğeniyorum zaten, kreması biraz garip duruyordu ama garson açıklama yaptı konuyla ilgili, zaten tadında da bir problem yoktu, lezzetliydi. Tiramisuyu tiramisu olarak değil de hafif bir pasta olarak düşünürseniz güzel. Servisten de memnun kaldık, manzaraya zaten diyecek yok.
   Beğen (10) Cevap ver
   Cihan N., Alpaslan K., Yeliz B. ve diğer 7 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Pazar kahvaltısı harika, tabi yer bulabilirseniz. Garsonları terbiyesiz. Manzara harika. Mhnü kısıtlı. Kışın gitmeyin derim. Yazın da yer bulabilir misiniz bilmiyorum.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bugun kahvaltı için gittik ama malesef kendimi zoraki misafir olarak gitmişim gibi hissettim. garsonların birkaçtanesi hariç genelinin yüzü mahkeme duvarı gibi. su istedim sanki karşıki dağdan getirecekmiş gibi iç çekerek gitti. Kahvaltı tabağında 4 adet zeytin 3 dilim peynir 1 dilim salatalık 4 adet çeri domates minik bal reçel kaymak 2 dilim salam pişmemiş sigara böregi ve beklemekten içi mos mor olmuş yumurta vardı. fiyatı 18.50 olmasına karşın doyurucu olmamakla beraber lezzet...devamısiz ve özensin hazırlanmıştı. Müşteriye doymuş bir mekan daha karşınızda... Benim için artık yoksun paşalinanı deltur cafe
   Beğen (1) Cevap ver
   Serhat P. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Hesapli ve lezzetli fajitanin adresi :)
   Beğen (2) Cevap ver
   Ünal B. ve Cihan N. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Güzel bir açık büfe pazar kahvaltısı için tercih edilebilecek mekan. Manzara süper! Fiyatlar da açıkbüfe zenginliğine ve manzaraya değer bir şekilde makul seviyede.
  Daha Fazla
  Adres:Üsküdar'dan sahil yolu ile Boğaz Köprüsü'ne doğru giderken Fethipaş... devamıa Korusu'nun hemen altında. http://www.beltur.com.tr/pasalimani-kafe.asp Telefon:0216 495 32 16