Yorum Yaz

Pelit Pastanesi - Esenyurt (Fabrika)

Pastane Bahçeşehir, İstanbul
4,1 / 5 ( 23 yorum)

Mekan Özellikleri


Wi-fi: Var

"Pelit Pastanesi - Esenyurt (Fabrika)" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (23)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Açık büfe kahvaltılar arasında gördüğüm en iyilerden diyebilirim. Menüz zengin olduğu gibi kaliteli de. Sununları da çok hoş. Normalde açık büfe kahvaltıyı pek sevmem, ancak arkadaş hatrı için giderim ama Pelit'inkini çok beğendim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Girdiğim anda fabrika mı otel mi diye sordum kendi kendime. Sanayi sitesinin civarında ancak bu kadar güzel olabilirdi zaten. Lezzetlere diyecek olumsuz hiçbir lafım yok. Brunch için kişi başı 60 TL ödedik. Çeşit bakımından eksiği yok fazlası var, makaron bile!!! :) Genelde birçok yer meze bakımından vasat ve orta arasındadır, ama pelit kalitesini mezelerde de göreceksiniz. Özellikle çerkez tevuğunu ve patlıcan salatasını tavsiye ederim. Çikolata satış bölümündeki musluktan çikola...devamıta tadımını es geçmeyin ;) Keşke mekan olarak daha farklı yerde olsaydı, o zaman on numara olurdu.
  • userName
   Evren sanayide çikolata kokuları yaydığı sürece problem yok Dondurmaları muhteşem Akşam üstü 5 gibi alman pastası yemenin keyfi bir başka Kaliteli olmayı iyi bilen bir marka
   Beğen (1) Cevap ver
   TC Zeynep İdil A bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Vallahi giriş kapısına bakıyorum şu anda Dondurmalarına bayılıyorum Kaliteli olmayı iyi bilen bir mekan
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ortam olarak daha iyi mekanlar var ama lezzet, çeşitlilik ve ürün kalitesi açısından Pelit'in brunch'ından daha iyisini görmedim. Çocuk dostu mekanlardan. Tavsiye ederim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   15 gün önce kardeşimin doğum günü vesilesi ile gittik, son derece nezih bir yer, doğum günü kutlamaları için ideal diyebilirim. Brunch çeşitliliği ve ürünlerin tazeliği açısından söylenecek hiçbirşey yok, füme dil ve heryerde bulamayacağınız özel bir yeşil zeytin bile vardı açık büfede. Ayrıca çocuklar için oyun odası içinde playstation ve xbox ile mükemmel düşünülmüş. Çocuklara ayrı büfe ve süslü nefis yiyecekler, balonlar gayet hoş detaylar. Finaldeki çikolata çeşmesi ise bonu...devamıs gibiydi. Bunlara rağmen kişibaşı 50 TL olan brunch fiyatını yüksek bulduğumu belirtmeden geçemeyeceğim.
   Beğen (1) Cevap ver
   Nurullah A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Harika Brunch - Bir Pazar gününüzü ayırıp rezerve yapıp Pelit'e bruncha gidin. Pelit'e yakışan bir brunch. Yok yok. Çeşit bol ve lezzetli. Personel süper. Kaçırmayın. Ben çok beğenecek ve keyifle gidiyorum.
  • userName
   Pastacılıkta lider - Lezzet ve kalitesiyle piyasanın bir numarası olduğunu göstermiş pastane. Sadece çikolatalarını daha başarılı yapabileceklerini düşünmekteyim, çikolatada Melodi'yi daha başarılı buluyorum. Fabrikanın tek farkı diğer şubelerden biraz daha ucuz olması (yanılmıyorsam yüzde yirmi). Kullandıkları malzemelerin ve ustalarının kalitesi tartışılmaz. Pastacılık kursumda da hocalarımın takdir ettiği birkaç pastaneden biridir.
  Daha Fazla
  Adres:Sanayi Mah. 1678. Sok. No:19 Esenyurt http://www.pelit.com.tr Telefon:0212 411 13 00
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Bahçeşehir civarındaki
  Pastane kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Pelit O.Sosyal Medya Sorumlusu
  Tüm Mekanist üyelerini bekliyoruz.