Ne düşünüyorsun?

Pişi Breakfast & Burger

Cafe, Burgerci Beşiktaş, İstanbul
4,09 / 5 ( 62 yorum)

Mekan Özellikleri


Wi-fi: VarYemek tipi: Kahvaltı, Brunch
Sigara alanı: Sigara içilebilir alanMekan tarzı: Sakin, Özgün
Müzik türü: Kayıt Müzik Yayını, Rock , Caz - Blues , Elektronik Müzik - Chillout , Soul - Funk , R & B , Hip hop

"Pişi Breakfast & Burger" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (62)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Kahvaltı günün en önemli öğünü ama ondan öte günün en keyifli aktivitesi insanı gerçekten mutlu ediyor. Pişi ise bu işi gerçekten iyi yapıyorlar 5 li pişi tabakları harika peynirlisini tercih etmenizi tavsiye ederim içinde erimiş oluyor peynirler. Serpme kahvaltı menüsü de oldukça doyurucu bal kaymak içlerinde öne çıkıyor. Son olarak karışık menemenini çok beğendim. ortam olarak güzel bir yer yoğun olmasına rağmen servis oldukça hızlıydı garsonlar çok ilgili
   Beğen (23) Cevap ver
   Poyraz K., Cihan N., Murat G. ve diğer 20 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Peynirli ve nutellali pişisi gercekten cok guzel. Servis hizli, ama tabaklar hep kirik dökük. Disarida yer bulmak mucize, icerisi ise cok sicak. Yine de guzel bir kahvalti mekani.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bence beşiktaşın en iyi pişi si burada! Yer bulabilirseniz en iyi kahvaltida burada!!!!
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Kahvaltı için gidilebilicek bir mekan fakat biraz abartıldığını düşünüyorum. Önündeki oluşan sırayı hak etmeyen, şımarmış bir işletme bence. Kahvaltının lezzetine laf edemem. Ortam kötü diil, sıradan. Servisi çok başarılı bulmuyorum, biraz yavaşlar ve çok ilgili diiller. Diğer kahvaltıcılardan daha geç açılıyor sanırım.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   lezzet nefis acıkcası.ama ortam ve calısanlar ıcın aynı seyı soyleyemıycem.yedıgımden ıctıgımden bısey anlamadım ben
   Beğen (1) Cevap ver
   Poyraz K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Ortam
      
   Servis
      
   Kahvaltı servisi yapan bir mekanın hafta içi saat kaçta hizmet vermeye başlaması gerekir sizce? Tam olarak 09.30'da gittiğimiz KAHVALTICI da saatin erken olduğunu, servisin 10.00'da başlayacağını söylediler. Zaten çok acelemiz olmadığını ve dışarıdaki bir masaya oturarak servis saatini bekleyebileceğimizi söyledik tüm iyimserliğimizle. Bunu da uygun bulmadılar ve bizi kibarca sepetlediler. Tipik bir 'tok satıcı' sendromu yaşıyorlar.
  • userName
   Pişi and menemen!
   Beğen (1) Cevap ver
   Seko S. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Methini çok duymuştum ancak gidebildim.Açıkçası ünlü kahvaltıcılar sokağındaki mekanların başına yerleşebilir kalitede.Bir kere mekan çok ferah öyle tıklım tıkışlık bir durum yok.Rahat rahat kahvaltı yapabiliyorsunuz.Fiyatlar son derece makul ve sunumları güzel.Özellikle kahvaltı tabağındaki kuru domatese bayıldım.Pişi konusunda da çok iyiler.Bazı mekanlarda sert hamuru önünüze koyuyorlar.Bir de sıkma portakal suyunun soğuk olmasına bayıldım.Sizi bilmem ama benim en büyük sıkınt...devamıılarımdan biridir oda sıcaklığında gelen portakal suyu.Bal kaymakta hele baya elleri bol,ne kadar yesekte hepsini bitiremedik.Sadece çok yoğunluk olmamasına rağmen çaylarımızı pek takip etmediler , karşılaştığımız tek sorun bu oldu diyebilirim.Kısacası iki kişi menemeninden,portakal suyuna tıka basa kahvaltı yapıp yaklaşık 50₺ ödüyorsunuz.Gidiniz ve deneyiniz :)
  • userName
   Beğen (2) Cevap ver
   Poyraz K. ve Cihan N. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Çok yoğun olduğu için sıra bekliyorsunuz ama pişileri için değer, özellikle peynirli pişiyi tavsiye ederim. Kahvaltı tabağı aldık bal kaymağı güzeldi bir de karışık menemen istedik o da fena değildi
   Beğen (16) Cevap ver
   Kemal T., Cihan N., Ozan C. ve diğer 13 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:Sinanpaşa Mah. Çelebioğlu Sok. 14 - 16 B Beşiktaş http://www.facebook.com/pages/pi%c5%9fi-breakfast-burger/130039487077774 Telefon:0212 327 71 90