Bu mekan kapandı!Bu mekan artık burada faaliyet göstermiyor.
Yorum Ekle

Red Train - Şaşkınbakkal

Restoran, Nargileci, Oyun Cafe Şaşkınbakkal, İstanbul
2,33 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Otopark: VarAlkol: Var
Yemek tipi: Kahvaltı, Öğle yemeği, Brunch, Akşam YemeğiSigara alanı: Sigara içilebilir alan
Ne için uygun: Doğum Günü, Arkadaşlarla Muhabbet

"Red Train - Şaşkınbakkal" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Vasat - Dün akşam arkadaşlarımla maç izlemek için yer ararken karşımıza red train çıktı mekan dekorasyon ve ferahlık olarak çok iyi içeriside gayet sakindi. Mekanında bence tek olumlu yönü buydu zaten. siparişlerimizi verdikten sonra hatta maç izlemeye başladık ve aradan yarım saat sonra gelip maçın ücretli olduğunu söylediler. Ne girişte bir yazı nede çalışanların gelenleri bilgilendirmesi yoktu. Siparişi verdikten hatta siparişin gelmesinden yarım saat sonra müşterinize gelip ma...devamıç ücreti şu kadardır denmesi gerçekten çok yanlış
   Beğen (3) Cevap ver
   özkan K., Gokmen A. ve Hande a. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Stadyuma gidemeyenler icin tek alternatif..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   berbat berbat berbat .. iyi diye bilecegim hic bir yani yok...
  • userName
  • userName
   Her şey mükemmeldi. - Harika bir atmosfer. Maçta stada gitmek yerine gelinebilecek tek mekan diyebilirim. O derece.
  • userName
   Rezillik! - Mekana ilk oturduğumuzda son derece iyi bir izlenimim vardı, fiyatlar civardaki diğer yerlere göre makul, çalışanlar nazik diye düşünmüştüm amma çıkarken ki düşüncelerim tam zıttı oldu! Çünkü; garsonun menü ile ilgili bilgisi Sıfır!!! Arkadaşım viski içti ve kesinlikle sulandırılmıştı!!! Tuvaletler pis!!! Bunlar yetmez gibi; biz maç izlemeye gittik, mekana ve ne yazılı (girişte ufak bir panoda maç yayını olduğu yazıyor ama ücret yazmıyor!) ne sözlü bir bilgilendirme ...devamıolmadığı halde kişi başı 15'er lira maç ücreti verdik ki 2 kişi için maç haricinde 80TL'lik hesabımız vardı zaten! Yani yan masada sadece çay içip maç izleyen amcayla bir tutulduk ki benim maça ilgim alakam bile yoktu.. ki bir çok kafede de yiyip içmişseniz, ekstra maç ücreti de vermezsiniz benim bildiğim, bu işin raconu budur... 1 kere Gitmiş bulundum, bir daha da gitmem ve kimseye de tavsiye etmem!
  Adres:Suadiye Mahallesi Kazım Özalp Sokak Yalman Center No:60 C Blok, Kadıköy (Şaşkınbakkal Boyn... devamıer'in yanından girip sahile doğru ilerlediğinizde sağda kalıyor) http://https://www.facebook.com/redtrainsaskinbakkal Telefon:02163636011
  Şaşkınbakkal civarındaki
  Restoran kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  5.
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder
  Red Train bu sıcak yaz günlerinde gerek keyifli ortamı, ferahlığı ve dekorasyonu, gerekse herkesin damak tarzına uygun zengin menüsüyle dikkat çekiyor. Mekanın menüsünde, dünya mutfağı ön planda olup, soğuk ve sıcak kahvelerin yanı sıra, çeşitli kokteylle... devamır, geniş şarap menüsü de mevcut. Geniş oturma alanları ile bahçesinde denizden gelen esinti ile içeceklerinizi yudumlarken aynı zamanda lig maçlarını izleyebilir, Monopoly, Tabu, Tavla ve Okey oynayabilirsiniz. Baharla yumuşayan İstanbul havasına yepyeni bir soluk kazandıran Red Train Şaşkınbakkal’da baharın tadını lezzetli bir sabah kahvaltısıyla da çıkarabilirsiniz.