Puanla

Tükkan

Cafe, Dünya Mutfağı Karaköy, İstanbul
3,81 / 5 ( 15 yorum)

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Açık Alan, Manzaralı

"Tükkan" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (15)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   farklı güzel bir mekan.ilgili ve alakalı servis elemanlarına sahipler.fiyatları normal standart.temiz ve hijyenler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Mekanı çok seviyordum ve doğumgünümü orada kutlamaya karar verdim. Fakat hiç hiç memnun kalmadım. Yavaş servis, soğuk gelen yemekler, gürültü ve kalabalıktan şikayet ettiğimde ise mekan sahibi Melih bey bana 'BİR DAHA GELMEZSİNİZ O ZAMAN' (!) dedi. Bu tavır karşısında tabii ki bir daha gelmeyeceğim. Hayatımda hiç bir mekandan bu kadar küstah bir muamele görmedim. Müşteri memnuniyetine verilen öncelik SIFIR! Mağdur olmak istemiyorsanız kesinlikle gitmeyin!
  • userName
   Karaköy'deki dekorasyonuyla ilgi ceken mekanlardan biri de Tükkan..kahve ve tatlı secenekleri güzel, brownisi kuru olsa da cheesecake oldukca lezzetli, resmini cekemeden bitti;)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   hizmet ve tatlar mükemmel özellikle peynirli ıspanaklı tavuk denenmeye değer
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bence inanılmaz güzel bir mekan! Ambiyansı, müşteri kitlesi harika. Bence fiyat konusunda biraz saçmalamışlar, biraz da detaylarda beni soğuttular. Ben artık kafamda bu mekanı kahve içilebilecek; ama yemek yenmeyecek bir mekan olarak tanımladım. Ben glütensiz hazırlanmasını rica ettiğim yemek konusunda bir sıkıntı ile karşılaşmadım; sadece yanında bulgur pilavı sunulacaktı, onun patates olmasını rica ettim. Yemeğim lezzetliydi. Patates ayrı geldi. Arkadaşlarımın söylediği çökert...devamımeydi ve hepsi de yemeği aşırı tuzlu buldu. Bunu belirttik kendilerine. Benim karşılaştığım sıkıntıya gelirsek ben pilavın patates ile değiştirilmesini istedim. Onlar beni bu değişiklik için 8 TL ile yükümlü tutmuşlar. Basit bir detay olabilir; ama basit detaylarda kazıklanıyorsam kusura bakmasınlar ben de bir daha tercih etmem. Ben yüklediğim resimde de görülebilecek 2 şişten oluşan şaşlık, 1 patates, 1 bardak meyve suyu ve 1 sodaya(normalde 56-57) 60 TL ödedim. Normalse diyecek sözüm yok. Bence absürd bir fiyatlandırma! Sadece kahve içmek, çay içmekse olay buyrun gidin, yemekse gidin bu paraya çok daha iyisini başka yerde yersiniz.
   Beğen (6) Cevap ver
   Poyraz K., Hülya E., Cihan N. ve diğer 3 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   3katlı şirin bir mekan.Alt katı kutfak,giriş bar ve üst kat lounge.Girişte hemen sizi karşılayan duvardaki 3boyutlu resim farklılık yaratmış. Füme pizza,keçi peynirli roka salatası başarılı.
   Beğen (29) Cevap ver
   Cihan N., Ozan C., Nuray G. ve diğer 26 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bira içelim dedik, saat 22:30 civarı, günlerden cumartesi; menüde Bomonti bira yazılmamış, ama yan masada içenler oldu; bilsek biz de Bomonti alırdık. Mekan fena değil, müzikler olmamış, ya da bugün olmamış. Yaş ortalaması 22-30 arası. Gün içinde denemek lazım. Dışarıda oturmak daha hoş olabilir, ancak hemen yakın çevresi, sağı solu çok iç açıcı değil.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Karaköy son zamanlarda kendini aştı. Açılan mekanlar ile Cihangir Karaköy'e taşındı denebilir. Artık ufak parti kutlamaları için Taksim yerine Karaköy tercih edilir oldu. Gelelim Tükkan'a; Sıcak ortamı, güler yüzlü personeli ve harika Akdeniz Pizzası ile aklımızda yer etti. Konsept olarak başarılı mekan fiyat/performans olarak da uygun.
   Beğen (2) Cevap ver
   Cihan N. ve Selim Diker bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Anne kahvaltısı gune baslamak icin guzel bir secim!
   Beğen (1) Cevap ver
   Selim Diker bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Karaköy'de çok keyifli bir mekan. Ses sistemi başarılı, strong absolute sunum ve lezzet olarak çok iyiydi. Mekanın üst katı çok farklı dekorasyona sahip, ısıtıcılar altında kışın dışarıda da oturulabilir. Yan masanın söylediği somonun kokusu tüm mekanı sardı diyebilirim, gözüm de kaldı. Bir sonraki sefer yemek menüsü denenir.
   Beğen (13) Cevap ver
   Didem Y., Fatih G., Cihan N. ve diğer 10 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Mumhane Caddesi No: 34 Karaköy, Beyoğlu Telefon:0212 245 3131