Puanla

İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla Yerleşkesi

Devlet Üniversitesi Gümüşsuyu, İstanbul
4,77 / 5 ( 12 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla Yerleşkesi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (12)

  • userName
   Harikaa - Gerek konumu gerek binası olsun harika bir kampüs
  • userName
   Muhteşem Atmosfer - Harika bir atmosferi ver, tavan çook yüksek, ferah hissettiriyor, biraz yalnız hissedebilirsiniz ama güzel, orta bahçede çimlerde yuvarlanabilirsiniz =)
  • userName
   İTÜ - Kesinlikle adını veren bir üniversite..
  • userName
   Bina - Bu okula girdiğimizde sanki biz müzeye girmiş gibiyiz sanki, gerçekten çok güzel bir yer. Öğretimini bilmem ama binası çok güzel :))
  • userName
   Baharda orta bahçe.. - Yüksek tavanlarıyla ve tarihi dokusuyla harika bir bina. Orta bahçesi konserler ve film gösterimleri için ideal. Burada orta bahçenin çimlerinde baharda vakit geçirmenin tadı bir başka.
  • userName
   Muhteşem bina - Birçok film ve dizinin çekildiği muhteşem tarihi binayı gördüğünüz an hayran kalıyorsunuz. Yüksek tavanlı geniş koridorlar, ferahlatan orta bahçe, başarılı lezzetler sunan kantinler ve atölyelerle dolu çatı katıyla özgün bir ortam. İTÜ'nün diğer kampüslerinde okuyanların dahi seçmeli derslerinden en az birini buradan alıp bu ortamı tecrübe etmesi tavsiye edilir. Ayrıca Taşkışla dışarıdan katılınabilecek birçok etkinliğe de ev sahipliği yapmakta.
  • userName
   Çok güzel bir binası var. - Eski, çok güzel bir binası olan İTÜ yerleşkesi. Yürüyerek kendinizi Dolmabahçe'ye indirebilir veya biraz yokuşla birlikte Taksim Meydan'a çıkartabilirsiniz.
  • userName
   İTÜ - Okulun kız oranı en yüksek kampüslerindendir :D mimarlık fakültesinin de bulunduğu, mükemmel güzellikteki yapı, fashion week için bile seçildiğine göre güzelliğini siz düşünün artık.
  • userName
   İstanbul Fashion Week 2010 - Her ne kadar Milano, Paris, New York ve Londra moda haftalarını sollayacak kıvama gelememiş olsak da İstanbul Moda Haftası'nı seviyoruz ve tabiii ki destekliyoruz! Son iki senedir düzenlenen moda haftaları bu kez 25-28 Ağustos'ta ve ikinci kez İTÜ Taşkışla Kampüsü'nde. Ancak bu defa otoparkında buluşuluyor! Bu büyülü dünyaya dileyen herkes katılabilir. Hastası olduğum tasarımcılar Bora Aksu, Özgür Masur, Arzu Kaprol ve tabii ki bizi yine şaşırtac...devamıağına şüphe duymadığım Özlem Süer ve dahası... Defilelerin nerede, ne zaman, hangi tarih ve saatlerde gerçekleşeceğine dair detaylı program aşağıda: 25 Ağustos Gizia 12.00 Atıl Kutoğlu 14.00 Deniz Mercan 16.00 Günseli Türkay 18.00 Bora Aksu 21.00 26 Ağustos Karma 1(Gül Ağış, Zeynep Tosun, Zeynep Erdoğan) 12.00 Simay Bülbül 14.00 Punto Deri 16.00 Mehtap Elaidi 18.00 Arzu Kaprol 21.00 27 Ağustos Argande 10.00 Karma 2(Niyazi Erdoğan, Necla Güvenç, Tuvana Büyükçınar, Rana-Berna Canok) 12.00 Özgür Masur 14.00 Hatice Gökçe 16.00 Bahar Korçan 18.30-20.30 Damat/ADV 21.00 28 Ağustos Özlem Kaya 12.00 Gamze Saraçoğlu 14.00 Avva 16.00 Özlem Süer 18.00 Koton 21.00 Bahar Korçan defilesi İstanbul Radyoevi'nde, Özlem Süer defilesi ise Kızkulesi'nde düzenlenecek. Defile sonrası gerçekleşecek partilere de katılmanı şiddetle tavsiye ederim!
  • userName
   Okulumuzun en güzel kampüslerinden - Türkiye'nin en eski teknik üniversitesi olan İTÜ'nün, Taksim meydanının hemen aşağısındaki bu güzel kampüsü, mimarisiyle dikkat çekiyor. İçi biraz karışık, zira burdan aldığım derslere geldiğimde sınıfı bulmakta zorlanıyordum. Bunun yanında avlusu da çok güzel.
  Daha Fazla
  Adres:Harbiye Mh., İTÜ Taşkışla Kampüsü Mimarlık Fakültesi, 34330 Şişli/İstanbul http://www.itu.edu.tr Telefon:02122931300
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Gümüşsuyu civarındaki
  Devlet Üniversitesi kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.