Yorum Ekle

NASRETTİN HOCA ANAOKULU - ÇEKMEKÖY

Kreş - Anaokulu Çekmeköy, İstanbul
4,22 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"NASRETTİN HOCA ANAOKULU - ÇEKMEKÖY" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Genel
      
   Merhaba, Ben Meryem Yılmaz, Çalışan bir anne olarak en büyük sıkıntım çocuğuma kendim bakamamak ve yeterince ilgilenememek olmuştur. 3 yaşında kreşe vermek zorunda kaldığımda nasrettin hoca anaokuluyla tanıştım. Çok tedirgindim, kaygılıydım ama yıllar geçti bu yıl anaokuluna devam ediyoruz.Çünkü çok memnunuz Bu güne kadar hiç şikayetimiz olmadı inanın . Birkere bile okulumuzu değiştirmeyi düşünmedik.Neden mi ?Bu okulda gerçek anneler var çünki, öğretmenler demiyorum anne öğretmen...devamıler diyorum Anne gibi öğretmenler. Heryerde her okulda binlerce öğretmen bulabilirsiniz ama Anne öğretmen o kadar azki çocuğunuzun ne istediğini bilen , anlayan, seven, koruyan, kendini güçlü hissettiren , özgüven veren yeri geldiğinde ikaz eden , çocuğunuz kadar sizi de anlayan , destek veren kocaman yürekli insanlar var Nasrettin Hocada. TEŞEKKÜRLER NASRETTİN HOCA , TEŞEKKÜRLER SİBEL HNM , TEŞEKKÜRLER ÖZLEM ÖĞRETMENİMİZ, TEŞEKKÜRLER MERVE ÖĞRETMENİMİZ TEŞEKKÜRLER KOCAMAN ANNE YÜREĞİ TAŞIYAN BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZ , ABLALARIMIZ , TÜM OKUL ÇALIŞANLARI
  • userName
   Genel
      
   Nasrettin Hoca Anaokulu ile 2008 yılında oğluma kreş ararken tanıştım. İnanılmaz memnunum o yüzden kızımıda aynı okula gönderiyorum bütün çalışanları özellikle öğretmenleri çok ilgili ve sevecenler ben çekmeköy de oturan herkese tavsiye ederim
  • userName
   Genel
      
   Nasrettin Hoca Anaokulu ile yaklaşık 5 yıl önce tanıştık. Büyük kızım oradan mezun olduktan sonra ilkokul hayatına başladı ve inanılmaz başarılı oldu. Bu başarıda büyük bir payı olan Nasrettin Hoca Anaokuluna çok teşekkür ederim.Bu sene 4 yaş grubuna küçük kızım başladı oda çok mutlu. Tüm personeli ile özveri ile çalışan bir eğitim kurumu.
  • userName
   Evimin yanında sevimli ve yepyeni - çok sevimli bir yer oldu. Her yer pırıl pırıl ve yepyeni.
  • userName
  • userName
   Çekmeköy'deki en iyi anaokulu - Ben kızımı 2 okul değiştirdikten sonra Nasrettin Hoca anaokuluna göndermeye başladım. 4yaş, 5yaş ve şu an 6 yaş sınıfında halen devam etmekte. Son 1 aydır ikiz olan kızlarımı da oyun grubuna gönderiyorum. Gitmeleri gerekmediği günlerde okula gitmek için ağlayan 3 kızım var:))) Nasrettin Hoca anaokulunun en önemli özelliği binasının yeri ve anaokuluna özel inşa edilmiş olması, sahibinin çocuk gelişimi mezunu olması ve bu işi uzun yıllardır yapıyor ol...devamıması. Tüm anaokulu ve kreşlerin verdiklerini (at binmeden yüzmeye, folklorden jimnastiğe, İngilizce'den dramaya, tiyatro ve sinemalara... ve daha aklıma gelmeyen faaliyetler gibi) Nasrettin Hoca anaokulu da veriyor. Ancak benim fikrim, bu faaliyetlerin olmazsa olmaz olduğu, ama en önemli olgunun öğretmenlerle çocuk arasındaki iletişim olduğudur. Çevremde çok insana okulumuzu tavsiye ettim. Bazıları başka okullar denedikten sonra Nasrettin Hoca'ya geldiler. Hepimizin ortak görüşü çocuklarımızın okulu ve öğretmenlerini çok severek okula gittiğidir. Bu yaş çocukların da etkinlikten daha çok sevilmeye ve ilgiye ihtiyacı olduğu herhalde hepimizin bildiği bir şeydir ki çoğu annenin çalışmak zorunda olduğunu düşünürsek, gün içerisinde bu ilgi eksikliğini okulun doldurabilmesi çok önemlidir. Çekmeköy'de anaokulu arayan biriyseniz mutlaka Nasretin Hoca Anaokulu'nu ziyaret etmelisiniz. Oraya devam eden çocukların ailelerine sorduğunuzda çocuklarının okula nasıl severek gittiklerini ve okulda nasıl sevgiyle karşılandıklarını göreceksinizdir. Herkese iyi şanslar diliyorum.
  Adres:Mimar Sinan mah. Yeşilkayalar cad. No 18
  Çekmeköy / İSTANBUL
  http://www.nasrettinhocacocuknet.com/nasrettinhoca/default.asp Telefon:0216 640 19 20