Ne düşünüyorsun?

Saint-Benoît Fransız Lisesi

Özel Okul Karaköy, İstanbul
3,75 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Saint-Benoît Fransız Lisesi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Tarihi koklayarak okumak - Bahçesini, sınıflarını, koridorlarını gezdikçe; okumanın, eğitim almanın tarihi koklayarak hayata hazırlanmanın ne kadar da önemli olduğunu çok daha iyi anlıyor insan. Tarihi ana binanın yanına yapılan yeni ek bina mutlaka ihtiyaç yüzünden yapılmıştır, ancak keşke diyorum bahçe bir şekilde daha iyi korunabilseymiş.
  • userName
   SB'li olmak ayrıcalıktır.. - Ömrümün 8 yılını törpülediğim ve bence yeri hiç doldurulamaz güzellikte eğitim verilen, hayattan zevk almayı çğreten gurmeleri, tiyatrocuları, mankenleri ve yazarları yetiştiren yegane okulum... Bin tane Robert'e, boğaza bahçeye, Amerika'ya vs değişmem :)
  • userName
  • userName
   Sorunlu okul - Saint Benoit'te hazırlık okudum , sorunlu, agresif insanların oldukça çok olduğu, maganda öğrencilerin cirit attığı bir okul , birkaç öğretmeni çok sevsem de , genel olarak öğrencisine destek olmak yerine , onların işlerini zorlaştırıp, hayatı onlara zindan etmeye çalışan ''ruh hastası'' diye tabir edebileceğimiz kişiler var.
  • userName
   Değeri sonradan anlaşılır - Beyoğlu'nun en eski lisesi olsa da anlayış ve verdiği eğitimle çağdaş, güncel bir okul. hazırlıkta girildiğinde biraz bunalım, depresyon yaşasanda zaman geçtikçe taş binanın içinde en güzel anıların yaşanacağı zamanlar olarak yer alacaktır hafızanızda. ben bu sene mezun oldum ve okulumun farkını anca mezun olunca anlayabildim. sizi ne kadar zorlasa da gerçekten bir bildikleri var.
  Adres:Kemeraltı Cad. N°35 Karaköy 34425 İstanbul http://www.sb.k12.tr Telefon:(00 90 212) 244 10 26
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Karaköy civarındaki
  Özel Okul kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.