Puanla

Bostancı Lunaparkı

Etkinlik - Eğlence Mekanı Bostancı, İstanbul
4,15 / 5 ( 84 yorum)

"Bostancı Lunaparkı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (84)

  • userName
   Genel
      
   8 yaş çocukları için çok alternatif yok dışarda eğlenceli eme içine girdiğinizde fazla birşey yok
  • userName
   Genel
      
   Çocukluğumdan çok gittiğim ama şimdi çocuğumla gittiğimde nedense aynı zevki alamadığım yer. Biletleri çok pahalı (5 TL.) ve 5 yaş altı için çok az oyuncak var, çocuğunuz 6 yaş üzeriyse güzel vakit geçirebilir.
  • userName
   Genel
      
   Eskiden İstanbul'da onlarca lunapark vardı artık lunaparklarda tarih oldu nerede ise. Çevremizde büyük ve düzenli tek lunapark burası. Ben başka bir şehirde yaşayan yeğenlerim yaz tatilinde geldikçe onları getiriyorum. Açıkçası onları getirme bahanesi ile kendim eğleniyorum en çok. Çünkü mutlaka tedirgin oldukları bir şey oluyor ve yanlarında istiyorlar ben de bu durumdan faydalanıyorum. Korku Tüneli (hiç korkmadım:D), ev şeklinde havalanıp sağa sola sallanan bişey (ismini hatırla...devamıyamadım) ve twister coaster diye geçen raylı-virajlı -oyuncak mı desem alet mi desem bilemedim- denedim. Twister Coaster biraz tehlikeli ama yine olsa yine binelim kafa dengi arkadaş bulamıyorum gitmeye. Artık yaza yeğenlerim gelince :) Bilet fiyatları çok hızlı artıyor burada, enteresan.
   Beğen (8) Cevap ver
   Ünal B., Fatih G., Cihan N. ve diğer 5 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   Bu Lunapark çok hoş ama biletler neden bu kadar pahalı bunu anlamıyorum.Bir de6- 10 yaş için binecek çok şey yok.Korku tüneli hafif değişmeli.Korkutmuyor.Daha çok güldürüyor.Ne bileyim efektler ve sesler bari korkunç olsa.Çarpışan arabalar yenilensin.Biniyosun bozuluyor.
   Beğen (2) Cevap ver
   Aykut K. ve Taylan Ç. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Beğen (1) Cevap ver
   funda a. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Allah'a emanetiz:) Korku tüneli, atlıkarınca ve çocuk aletleri okey ama diğer aletler çok ürkütücü. Gondolun kemeri çok güvende hissettirmiyor. Hele ki daha tehlikeli aletler var binmedim ama izlemesi bile dehşete düşürüyor. Her zaman pahalı idi evet ama eskiden 10 bilet alana bi indirim vardı. Şimdi biletin tanesi 6 tl ve indirim yok. Gidelim doyasıya eğlenelim durumu olmuyor. Buna rağmen diğer lunaparklara göre en sevdiğim en çeşitli olanı şuanda bu. Bu yorumu yazarken vialandı ...devamıhala görmediğimi eklemek isterim.
   Beğen (1) Cevap ver
   funda a. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   küçük olmasına ragmen en yakın lunapark oldugu icin tgercih ettigimiz yer. genel olarak daha cok çocuklar için çeşitli binilebilecek oyuncaklar mevcut. cocugunuz varsa alecek gidin derim.
  • userName
   Genel
      
   sadece atlıkarınca güvenli diğer hiç bir eğlence aracını güvenli bulmadım. zaten çalışanların yüzünden de bu rahatlıkla anlaşılabilir.
  • userName
   Genel
      
   Kalitesi gün geçtikçe düşen bir yer. Üstelik güvenlikten uzak.
  • userName
   Genel
      
   Çocukluğumun büyük bir kısmı burada geçtiğinden ayrı bir yeri vardır Bostancı Lunaparkının.Oyuncakları bir şehir içi lunaparkına göre yeterli ama biraz pahalı.Yine de eğlenmek isteyen ve lunapark sevenler için artık ender bulunabilecek yerlerden.
   Beğen (2) Cevap ver
   Hasan E. ve Kemal A. bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:Mehmet Şevki Paşa Caddesi / Bostancı Gösteri Merkezi'nin Yanı http://lunalunapark.com Telefon:0216 410 11 11
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Bostancı civarındaki
  Etkinlik - Eğlence Mekanı kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Begüm Ö.İşletme Yetkilisi
  Luna Lunapark, 1983 yılında Ümit-Savaş CELASUN kardeşler tarafından Limited Şirket olarak kurulmuş ve İstanbul Anadolu yakasında Bostancı Lunapark adı ile bu şirkete bağlı ilk yerleşik Lunaparkını açmıştır.