Puan Ver

Cinemaximum - Marmara Park

Sinema Beylikdüzü, İstanbul
3,55 / 5 ( 24 yorum)

"Cinemaximum - Marmara Park " mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (24)

  • userName
   Genel
      
   imax salonda tercihim hep arka koltuklar ama malesef yer olmayınca H ve daha alt koltuklara mecbur kalınca keyif alınmadığını tecrübe ettim, etmez olaydım :( tavsiyem K-L-M sıraları.bir de popcornu tuzlamadan önce tadına bakın zira yediğimiz mısır tuz gölünden halliceydi. bi haftalık tuz ihtiyacımı karşıladılar sağolsunlar!
   Cinemaximum 2 ay önce
   Merhabalar:)Öncelikle sinemalarimizi tercih ettiginiz ve yorumlarinizi paylastiginiz için tesekkür ...devamı ederiz. http://cinemaximum.com.tr/iletisim/yorum-ve-oneri.aspx linkinden yorumlarinizi alabilirsek size geri dönüp yardimci olmak isteriz.
  • userName
   Genel
      
   IMAX Burada
   Beğen (1) Cevap ver
   Cinemaximum bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Transformers-Kayıp Çağ filmi için gittik, malum istanbuldaki LG IMAX 3D ekran barındıran iki sinema salonundan biri burada. Kıyaslarsak İstinye Park IMAX salonu (Salon 5) buradaki salondan (Salon 2) daha rahat izleme olanağı sunuyor. Ben olsam bu salonda fiyatı biraz daha yükseltir daha az koltukla gerçekten mükemmel izleme ortamı oluştururum. Örneğin ekran mesafesine göre en öndeki koltuklar bence hiç bir işe yaramıyor burada izleyen kişide elbette iyi yorum yapmaz ama tabi firma...devamı için maddi hesaplamalara böyle uygun düşüyor ve buna göre yapıyorlar. Firmaların daima kendi lehlerine olanı seçtiği düzende müşterilerde en ufak şeylere takma hakkına sahiptir.
   Cinemaximum 3 ay önce
   Merhabalar,yorumlarınız göz önünde bulundurulacaktır.
  • userName
   Genel
      
   Koltukları galeria veya perlavista daki gibi olabilirdi.!
   Cinemaximum 5 ay önce
   Merhabalar:)Öncelikle sinemalarımızı tercih ettiğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkür ...devamı ederiz. info@marssinema.com adresinden yorumlarınızı alabilirsek size geri dönüp yardımcı olmak isteriz.
  • userName
   Genel
      
   300 spartalının devamı ama ne 3d ne imax izlemek için gidişecek bir film değil beğenmedim.salonun %20 si ancak dolu idi.hikaye devam ediyor 1 film daha çekebilirler
   Beğen (3) Cevap ver
   TC Murat U., Cihan N. ve Didem Y. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   beylikduzunun en iyi sinema salonlarina sahip,haftasonlari cok kalabalik
   Beğen (1) Cevap ver
   Cinemaximum bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   IMAX 3D ile Hobbit izlemeye gittik. Havalandırma rezalet. Çok enteresan yetkiliye söylediğinizde salonun dolu olmasının buna neden olduğunu belirtiyor. Hepsinin üstüne 40 dakikaya yakın reklam izlemek de cabası.
   Cinemaximum 8 ay önce
   Merhabalar:)Öncelikle sinemalarimizi tercih ettiginiz ve yorumlarinizi paylastiginiz için tesekkür ...devamı ederiz. info@marssinema.com adresinden yorumlarinizi alabilirsek size geri dönüp yardimci olmak isteriz.
  • userName
   Genel
      
   Imax 3D ile Hobbit keyfi
   Beğen (3) Cevap ver
   Poyraz K., Ünal B. ve Cihan N. bu paylaşımı beğendiler.
   Murat G. 9 ay önce
   Film seansi 21:30 21:50 ye kadar reklam izlettiler.Bunun bir siniri var mi bilmiyorum.Hem para ver ...devamı iyorsun hem zorla reklam izliyorsun
   Cinemaximum 9 ay önce
   Merhabalar:)Öncelikle sinemalarimizi tercih ettiginiz ve yorumlarinizi paylastiginiz için tesekkür ...devamı ederiz. info@marssinema.com adresinden yorumlarinizi alabilirsek size geri dönüp yardimci olmak isteriz.
   Eda T. 8 ay önce
   Nefret ediyorum 10 dakasan reklamlardn bunu malesef fida film yapiyor reklam biktirana kadar verme ...devamı k niyedir??bilselerki 2-3 reklamdanl sonra hicbirini izlemiyor ve telefonlariyla oynuyor insanlar
  • userName
   Betül C. 11 ay önce
   Ne zaman gitsem havalandirma kötü, kesintili çalistiriliyor sanki, bunu yapmamalilar :(
   Cinemaximum 11 ay önce
   Merhabalar:)Öncelikle sinemalarimizi tercih ettiginiz ve yorumlarinizi paylastiginiz için tesekkür ...devamı ederiz. http://www.cinemaximum.com.tr/yorum-ve-onerilerini z.aspx?pageID=136 linkinden yorumlarinizi alabilirsek size geri dönüp yardimci olmak ister
  • userName
   IMAX keyfi...
   Beğen (3) Cevap ver
   Cinemaximum, Erol Ç. ve Emin Ö bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:Marmara Park Güzelyurt mahallesi, 1. Cadde No:33A Esenyurt http://www.cinemaximum.com.tr Telefon:02128526720
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Beylikdüzü civarındaki
  Sinema kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  CinemaximumYönetici
  Mekanist Üyelerini Bekliyoruz