Puan Ver

Kidzmondo

Etkinlik - Eğlence Mekanı Mecidiyeköy, İstanbul
4,25 / 5 ( 12 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Kidzmondo" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (12)

  • userName
   Genel
      
   Bu fikir kimin aklına geldiyse gerçekten saygı duyuyorum! Birincisi çocuklara sorumluluk bilinci yükleme, zamanı değerlendirme ve birçok konuda bilgi sahibi olma konusunda inanılmaz bir imkan sunuyor. "Yaşayarak öğren" felsefesi ile ilerliyor bütün sistem. Benim bir çocuğum olsa birçok hafta sonunu bu mekanda ya da alternatifi olan diğer mekanda geçireceğimiz kesin. Felsefesi olan çocuk mekanı olmak demek bu demek sanırım :D
   Beğen (3) Cevap ver
   mehmetcan t., Ünal B. ve ALİ A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   22-30 Kasım arası tüm öğretmenlere giriş ücretsiz yanlarında 3 çocuk da yüzde 50 indirimli girebiliyor #gezginnerede
   Beğen (5) Cevap ver
   Alpaslan K., Poyraz K., Cihan N. ve diğer 2 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   Bugün kızımla ilk defa kidzmondo'ya gittik. Harika bir yer gerçekten. Saat bir buçuk gibi giriş yaptık ve akşam sekize kadar çıkmadık. Hafta içi olduğu için sakindi ve hiçbir yerde sıra beklemek zorunda kalmadık. Giriş 40₺ ebeveynlere 20₺. İçeride yemek yenecek buger king ve cafe nero dışında yer yok. Çocuklar meslek seçip çalışıyor para kazanıyor sonra o paralarla çikolata ya da dondurma alıyorlar ama yine üretimini görerek:) biz çok beğendik, çocuklu ailelere tavsiye edilir. �...devamı
  • userName
   Genel
      
   Ne hoş bir yermiş burası insanın çocuk olası gelıyor.Trump Towers da bu harika platformda çocuklar degişik meslekleri tanıyor,deniyor.Mesela doktor,hemşire olup hasta iyileştiriyorlar.İtfaıyeci olup yangın söndürüyorlar.Studyoya girip program sunuyorlar.Uçak uçuruyor,hatta araba kullanıyorlar.Muhtesem bir yer..Yalnız cok kalabalık oluyor,gitmeden mutlaka biletinizi alın.(40+20tl)
   Beğen (7) Cevap ver
   Tülin B., Cihan N., Didem Y. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   Bademle B. 11 ay önce
   merak ediyorum çok...
   Aydın Karabulutlu 11 ay önce
   Bademle hanım biletsiz gitmeyin sefil olursunuz aman
  • userName
   Genel
      
   Çocuklar seçtikleri mesleklerin kostümlerini giyip gerçek hayatı deneyimliyorlar.4-14 yaşarası çocuklar için her gün saat 10.00 da açılıyor.Biletix ten satın alabilirsiniz.0-3 yaş arası da unutulmamış oyun odasında öğretmen denetiminde keyifli saatler geçiriyorlar.
   Beğen (9) Cevap ver
   funda a., Cihan N., hakan a. ve diğer 6 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   Aydın Karabulutlu 11 ay önce
   Cok merak ettım neden hep kendi yorumlarınızı begenıyorsunuz funda hn?
   funda a. 11 ay önce
   Kendimi cok begeniyorum ondandir:))
  • userName
   Genel
      
   Yakınımızın 10 yaşındaki oğlu ve 2 arkadaşını götürdük. Resmen gözleri parladı içeri girince. Birçok meslek grubunu tanıma fırsatı budukları gibi her çeşit mesleğe saygı dıuymaları için de çok güzel bir sistem kurulmuş. Biz bayıldık. Çocuklar çıktıklarında çok yorulmuşlardı ama çok da mutlu oldular. Cumartesi sabah seansına gidince çok kalabalık da yoktu, sıra beklemeyle de vakit kaybetmedik.
   Beğen (1) Cevap ver
   Özlem K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Cumartesi günü gittik ve öğlen saat 14:30 ve 15:30 seansları varmış. Allahtan 15:30'a yetiştik. Girişte upuzun bir kuyruk 'biletliler nerden girecek?' veya 'ama biz bilet almadık ki! napıcaz?' şeklindeki sorularla, neyse ki herkes girdi içeri:) Biz hem 4 yaşındaki oğlum hem de 1,5 yaşındaki kızımla girdik. Kızım sokaklarda yürüdü ve içeride eğitim alan abisini parmaklıklar arasından izledi.Kendince eğlendi. Oğlum ise buraya bayıldı!Önce itfaiye eğitimine girdi (her eğitime girişt...devamıe 10-15 dk civarı sıra bekledik), sonra doktor, diş hekimi, market görevlisi oldu. Sonra tekrar itfaiyeci olmak istedi:) Ama biz sıra beklemekten ve oğlanın yok ambulansının yok itfaiyesinin arkasında koşturup fotograf çekmekten bitap düşmüştük:) Sonrasında gidip,profesyonel ellerce çekilmiş fotolarımızı da aldık.Bu yorgunluga ragmen en kısa sürede tekrar gideceğiz.Çok eglendik ailecek:) Ama bu sefer biletimizi biletixten alacagız paşa paşa:)
   Beğen (10) Cevap ver
   Beste K., TC Murat U., sema d. ve diğer 7 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   Fuat Ş. 1 yıl önce
   2 ay once bende oglumu goturmustum ama iceri giremedim.Gercekten guzelmis.
  • userName
   Genel
      
   Sömestr tatilinde 5 günlüğüne İstanbul'a gelen yeğenim için gittik. Sömestrin son günleri yani 2. haftası Çarşamba günü gittik ilk. Zaten apar topar sömestr için açıldı bir önceki hafta. Gitmeden telefon ile bilgi aldım ki bir olumsuzluk ile karşılaşmayalım. Sadece içerde deneyeceği meslek ile ilgili sıralar olabileceği söylendi. İlk gün öğleden sonra gittik, 1 gibi. Kapıda upuzun bir kuyruk, bir tane bilgi verecek görevli yok. Biraz bekledikten sonra neyse ki birini bulduk, meğer...devamıse biletler ta sabahtan tükenmiş, kapıdaki kuyrukta sabahtan bilet ve sıra numarası alıp sıralarını bekleyenlermiş. Telefonda bu konu ile ilgili bilgi verilse çok iyi olurdu. Ertesi güne bilet satma uygulamaları henüz yoktu o gün. Neyse dedik ve ertesi gün (Perşembe) erken gelmeye karar verdik. Perşembe 10,30 gibi oradaydık ve kötü bir sürpriz bizi bekliyordu. Biletler tükenmiş. 10:00 da açılan bir alış veriş merkezinde 10,30 da bilet tükeniyor, gerçekten çok ilginç. Oysaki yeğenim sabaha kadar uyumamış, rüyasında bile seçeceği meslekleri görmüş. Sürekli neleri seçsem diye düşünüyordu, onun için büyük bir hayal kırıklığı oldu ve biz çok üzüldük. Günlerden perşembe ve pazartesi okullar açılacak ve o gün bir zahmet ertesi güne bilet satma uygulamasını hizmete geçirmişler. Ama ertesi gün yaşadıkları yere tekrar dönecekleri için bu hizmetten de yararlanamadık. Bana göre Kidz Mondo özellikle sömestr haftasında çocuklara bir organizasyon felaketi yaşattı.
   Beğen (6) Cevap ver
   TC Murat U., Poyraz K., Cihan N. ve diğer 3 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Cocuklar icin harika bir yer, hem para kazaniyorlar hemde harciyorlar. 6 yas alti icin ailelerden para istiyorlat.
   Beğen (1) Cevap ver
   mehmetcan t. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Çocukların kendilerine özel kurulmuş bir şehir olan Kidz Mondo Trump Towers'ın içindeki çocuk katında yer alıyor. Daha yeni açılmış olmasına rağmen şimdiden çocukların gözdesi olmuş. Hafta sonu çok kalabalıktı. Öğleden sonra gittiğimiz için maalesef birçok meslek aktivitesine katılamadan çıkmak zorunda kaldık. Bir aktivite 15-20 dakika sürüyor. Her meslek aktivitesinde de sıra bekleyen en az 10 çocuk olduğu için 1 saatte ancak 1-2 aktivite yapabiliyorsunuz. Tavsiyem erken saatte g...devamıidin. 8 yaş alt çocukları tek başına bırakamadığınız için ebeveynleri de girmek zorunda. Hafta sonu çocuk 50 TL- ebeveyn 25 TL. Ailelerden para alınması bana mantıklı gelmedi.
  Daha Fazla
  Adres:Mecidiyeköy Mh., Şht. Ahmet Sokak (Yasemin Sk.) No:22, 34398 Şişli / İstanbul http://www.kidzmondoistanbul.com/ Telefon:0850 611 01 02