Yorum Yaz

Bank Asya - Genel Müdürlük

Banka Ümraniye, İstanbul
2,1 / 5 ( 2 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Bank Asya - Genel Müdürlük" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (2)

  • userName
   Muhatap yok - Banka çalışanları esnaf ziyaretleriyle esnafa hesap ücreti almıyoruz diğer bankalar gibi değiliz, bizde her şey şeffaf diyerek kandırdılar sonra da haber vermeksizin hesaptan 100 tl kestiler. Niye böyle oldu diye sorunca da şirket prensipleri bundan sonra böyle diyerek ukala ukala cevap veriyorlar ve doğru düzgün muhatap bulunamıyor. Samimi bir banka değil hiç kimseye önermiyorum.
  • userName
   İyiydi - Bank Asya'nın müşterisiyim, eskiden iyiydi memnundum. 5 adet otomotik ödeme talimatım var. MTV, eft, havale, bağış vs. tüm ödemelerimi hep burdan yapıyorum. Şifreci aldım. Kredi kartını kullanıyorum, ama şimdi ilişkiyi kesmeyi düşünüyorum. EFT-havale ücretlendirildi. Hesap işletim ücreti alacak mı bilmiyorum. Birkaç kez başvurdum, mutlu müşteri hattını aradım, faks çektim. Ben 5 yıldır vefalı bir müşterinizim dedim. İletişim halinde olduğum Vakıfbank 2 otomatik ödeme tal...devamıimatı verenden almıyor eft-havale masraflarını, İşbankası eft havale ücretini benden almıyor. Yedekte Garanti Bankası kredi kartını kullanıyorum beni özel müşteri sınıfına koyuyor ve ayrıcalık tanıyor. Bankasyadan aradılar ve "ücretlendirmenin size daha iyi hizmet vermek için olduğunu" söylediler, ben de kabullenmedim. Neticede bütün hesaplarımı, ödemelerimi, kredi kartlarımı iptal edip Bank Asya ile ilişkimi keseceğim.
  Adres:Küçüksu Cad. Akçakoca Sok. No:6 http://www.bankasya.com.tr/ Telefon:216 6335000