Yorum Ekle

Salon Kadir Unisex Kuaför Saç Tasarım Merkezi

Kozmetik Eminönü, İstanbul
5 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Salon Kadir Unisex Kuaför Saç Tasarım Merkezi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Saçını seven bilsin ! - Hiç tanımadığınız bir şehirde yaşamaya başladığınızda sizin için hayati önem taşıyan yerleri sıraladığınızda o listede olmazsa olmaz kuaförünüz vardır ya hani işte bi gün o kuaförünüz başka bi şehre gitse peşinden sizde o şehre taşınırım diyosanız saçınızı seviyor ve önem veriyorsunuz derim .. Salonuna gidip huzur içinde yeni bir görünüm kazanmak için veya görünümünüzden memnunsanız ve korumaksa isteğiniz işi ehline bıraktığınız yerdir.
   Beğen (1) Cevap ver
   Kadir A. bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Ahmet T. 1 yıl önce
   Ücret ne kadar kardesim ?
   Kadir A. 1 yıl önce
   25 TL (kesim yikama fön)
  • userName
   Mesleğin erbabı - Saçım uzun olduğu için klasik anlamda bir erkek berberine gitmeyi pek tercih etmiyordum. kendime göre bir kuaför araştırırken Mekanist aracılığı ile Salon Kadir'i buldum. Hemen randevu alarak saçımı kestirmeye gittim ve sonuçtan son derece memnunum. Zira kafamda kurduğum saç modelinin aynısını elde ettim. Hijyen olsun, güler yüz olsun gerçekten de çok iyi. Ayrıca daha önce bir kuaförde hiç bu kadar fazla şampuan çeşidini bir arada görmemiştim, gündelik hayatta ku...devamıllandığınız şampuanın aynısıyla saçınızı yıkatabiliyorsunuz, masajlı koltuk da cabası. Netice olarak Salon Kadir gerçekten de işini iyi yapan bir yer ve saçını kestireceklere şiddetle tavsiyemdir.
   Beğen (1) Cevap ver
   Kadir A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Kesinlikle gidilmesi gerekilen bir kuaför - Eşimle gittik yan yana bakım yaptırdık, aynı anda işimizi bitirip çıktık. Çalışanlar eğitimlerini almış yetenekli kişiler. Kafa şeklime, yüz şeklime, mesleğime göre saçımı kestiler. Çok şaşırdığım havluları poşette ve herkese 1 kere kullanıp yıkıyorlar. Bana hangi şampuanı kullanıyorsunuz diye sordular ve isteyebileceğim tüm markaların bulunduğunu gördüm. 60 TL'lik kerastase de dahil. Oturduğumuz koltuklarda masaj yapıyor. Kısacası gerçe...devamıkten tavsiye edeceğimiz bir yer.
   Beğen (1) Cevap ver
   Kadir A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Beğen (1) Cevap ver
   Ahmet T. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   unisex kuaför böyle olur - kalite ve hizmetin temiz bir ortamda ,eğitimli personeller tarafından verildiği güzel bir mekan.aynı zamanda eşinizle arkadaşınızla yan yana bakım yabılabilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz
   Beğen (1) Cevap ver
   Kadir A. bu paylaşımı beğendi.
  Adres:cankurtaran meydanı no :4 sultanahmet http://salonkadir.com Telefon:0212 517 13 33
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Eminönü civarındaki
  Kozmetik kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.