Yorum Yaz

Uğurkan Unisex Kuaför ve Solaryum - Suadiye

Kuafor Suadiye, İstanbul
3,89 / 5 ( 9 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Uğurkan Unisex Kuaför ve Solaryum - Suadiye" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (9)

  • userName
   manikür. - Hiç aklımda yokken arkadaşların ısrarıyla gittim Uğurkan'a. Manikür yaptırdık. Manikür yapan 2 kişi vardı. Birisi galiba sahibinin eşi,diğeriyse çalışan bir bayan. Arkadaşlarım sahibinin eşine bense diğer bayana yaptırdım. Duyduğuma göre sahibinin eşi daha iyi yapıyormuş üzülmüştüm bende. ama hepimizin manikürü bittiğinde pişman olmamım çok yersiz olduğunu anladım. Çok beğenmiştim. Gerçekten çok güzel yaptı manikürü. Manikür için Uğurkan'ı öneriyorum.
   Beğen (1) Cevap ver
   Kerim B. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Uğurkan'da gelin olmak... - Mekanist'ten aldığım gelin saçı ve makyajı Uğurkan fırsat kuponumu 17 Nisan'da kullandım... Sonuç mükemmeldi... Herkes saçımı ve makyajımı nerede yaptırdığımı sordu. Düğün sonuna kadar da ne makyajım aktı ne de saçım bozuldu. Kesinlikle tavsiye ederim...
  • userName
   Brezilya Fönü - Brezilya fönü için arkadaşım ve ben Uğurkan kuaförden hiç memnun kalamadık maalesef. Gitmeden önce mekanist üye yorumlarını okumuştuk ve iyi olacağını düşünmüştük. Ama maalesef ki ikimize yapılan Brezilya fönü de tutmadı, özellikle benim saçlarım ilk yıkamada eskisi gibiydi. 15 gün sonra ikinci kez gittiğimizde farklı bir uygulama ve keratin kullanıldı. Saçımıza sürülen keratin gözlerimizi mahvetti, hatta bu etki 1 hafta sürdü. İnşallah zarar vermez diyoruz... Ayrı...devamıca uygulamayı yapan kişinin de çok yetenekli olduğunu söyleyemem. Başka yerde yaptıran arkadaşlarımın anlattıklarına göre saçlarda küçük küçük tutamlar alınarak düzleştirilmesi gerekirken benim saçlarımdan oldukça büyük tutamlar alınarak çok çabuk biten bir düzleştirme işlemi gerçekleştirildi. Bana uygulanan Brezilya fönünden hiç memnun kalmadığımı ve asla tekrar gitmeyi düşünmediğimi belirtmek isterim.
  • userName
  • userName
   İlgi, güler yüz - Mekanist'ten aldığım fırsat kuponuyla tecrübe ettim. Boya-bakım fırsatıydı ve neredeyse ilk kez boyada istediğim renk ilk seferde tuttu. Bundan sonra boya-röfle gibi ihtiyaçlarım için kesinlikle tercih edeceğim yer Uğurkan! Ayrıca ilgi-alakaları da 4-4'lüktü.
  • userName
   Suadiye-Uğurkan - Kesinlikle gönül rahatlığıyla gidilebilir, hizmetten çok memnun kaldım. Çalışan personel çok seviyeli. Teşekkürler.
  • userName
   Saçlarınızı düşünmeden emanet edebilirsiniz. - Oturduğum yere yakın olması dolayısıyla tercih ettiğim ve oldukça memnun olduğum bir kuaför. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • userName
   Uğurkan Göztepe - Göztepe Uğurkan kuaför açıldığından beri yani 9 yıldır sürekli hizmet aldığım bir yer. Her türlü hizmeti kaliteli malzeme ile eğitimli personelden hoş bir mekanda alıyorsunuz. Bugüne kadar tüm kuaför hizmeti yanında solarium laser epilasyon kavitasyon ve brezilya fönü hizmetlerinden de faydalandım. Tavsiye ettiğim tüm arkadaşlarım da memnun kaldı. Mesut beyin saç kesimini özellikle tavsiye ederim. Bir kere deneyin pişman olmayacaksınız. :)
  • userName
   Bazen bazen =) - Evet memnunum gerçekten de =) Her türlü hizmet, güler yüz ve fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kişilerle çalışıyorlar, bazen gündüz saçı için ve makyaj yaptırmak için uğruyorum. Bence gündüz makyajında başarılılar, tavsiye ederim.
  Adres:Şemsettin Günaltay Cad. Dilek Apt.
  No:99/2 Ayşekadın Suadiye
  http://www.ugurkankuafor.com Telefon:(0216) 416 42 40 pbx

  Mesaj gönder
  Uğur KanSahibi
  UĞURKAN Kuaför salonu kadın ve erkek bölümlerinde, sizlere estetik anlamda her tür hizmeti sunarken günün stresinden de arınacağınız konforu sağlamaktadır.Profesyonel ve uluslararası eğitimlerden geçmiş kadrosu, modern dekoru ve hijyenik ortamıyla sizi kendinizi iy... devamıi hissetmeye davet ediyor.