Puan Ver

Car Wax Otomobil Koruma ve Bakım Hizmetleri - Kanyon AVM

İşletme Levent, İstanbul
2,17 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Car Wax Otomobil Koruma ve Bakım Hizmetleri - Kanyon AVM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Güvenebiliyorum - Arabayı güvenerek bırakabiliyorum. İç temizlikte çok başarılı değiller, toz alıp geçiyorlar :) Genel olarak servisleri benzerleri ile kıyaslandığında iyi seviyede.
  • userName
   Çok çok kötü - Kanyon şubesinde mecbur kalıp 2 sefer aracımı yıkattım. ikisinde de camlar lekeli bazı bölgeler çamurlu bırakılmış buldum. Çok yoğun olmak mazeret olarak gösterilemez. Ona göre araç sayısı belirlenmeli. Bir de malesef araca göre farklı muamele yapılıyor. Bizim mini kirli bırakılmışken yanımdaki porche gıcır gıcırdı. Demek ki isteyince oluyor. Çevremde ki herkese de söyledim. Rezalet.
  • userName
   Hiç memnun kalmadım! - Sapphire şubesine aracımızı bıraktık. Bırakmaz olaydık. Böyle üstünkörü temizlik görmedim. Arabanın sadece konsolunun tozu alınmış. Koltuk kenarları süpürülmemiş. Arabanın kapı konsoluna bez dahi değdirilmemişti. Bagajın içini neyse ki fark ettim de süpürmesini söyledim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kötü işçilik, pahalı fiyat. Bedava dahi yapsalar bir daha gitmem.
  • userName
   Car Wax Otomobil Koruma ve Bakım Hizmetleri- Kanyon - Kanyon'da az önce arabamı yıkattım, daha doğrusu 3 saat önce bıraktığım ve özellikle temizlenmesini istediğim bölgeleri de belirterek yukarıya çıktım, almaya döndüğümde arabanın dışından yıkandığını ancak özellikle uyardığım yerlere dokunulmadığını gördüm. Üstünkörü bir temizlik yapılmış.. Kanyon'da arabanızı yıkatmayın!!
  • userName
   Üstünkörü bakım! - Arabamın iç ve dış temizliği için bırakmıştım. Özellikle dikkat etmelerini istediğim belli başlı bölgeleri de göstermiştim. Döndüğümde otoparkın ışıkları ve karanlık ortamın da etkisiyle gayet başarılı görünmüştü. Ertesi sabah arabama bindiğimde fark ettim ki koltukların üstünün bile tozu alınmamıştı. Paspaslarda hala kirler duruyordu ve jantlardaki çamurlar olduğu yerdeydi. Özetle memnun kalmadım hiç. Bir diğer şubesinde de arabasına pasta cila yaptıran bir t...devamıanıdığımdan duymuştum. Bu işlemi yaptıkları aleti biraz kaydırmışlar ve araba boyasını kazımışlardı. Arabanızı teslim etmeden önce bir kez daha düşünün derim ben.
  Adres:Kanyon AVM, Kat: B3 http://www.carwax.com.tr Telefon:0212 353 13 33