Yorum Ekle

Cemil İpekçi - Atölye

İşletme Beyoğlu, İstanbul
4,89 / 5 ( 3 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Cemil İpekçi - Atölye" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (3)

  • userName
   Mardin'deki moda evi - Mardin'deki moda evini gördüm, muhteşemdi tek kelimeyle... Hayran kaldım, hem moda evinin bulunduğu mekanın tarihi dokusu, gerek dekorasyonu çok güzeldi. Cemil İpekçi gibi nadide, kendine özgü tarzı olan modacıya da bu yakışır ama son duyduğuma göre Mardin'deki atölyesini kapatıyormuş, büyük üzüntü duydum :((
  • userName
   Samimi bir mekan - Atölyenizi Melike Hanım'la yaptığınız röportajınız sayesinde internetten gördüm, siz zaten özüne bağlı yaşan böyle bir dünya içinde özünü koruyabilen nadir kişilerden birisisiniz, öncelikle insan olarak çok saygı duyduğum ve sevdiğim birisisiniz Taksim'deki yeriniz kısmen de olsa sizi anlatan insanlarla iç içe olunabilen sıcak samimi bir atölye olmuş, inşallah yakın zamanda yerinizi görmek ve sizinle tanışmak nasip olur.
  • userName
   Başarılarla dolu hayatına nice başarılar daha dilerim. - Sevgili Cemil İpekçi çok ünlü başarılı bir modacı olmaktan başka harika karakterde muhteşem bir insansın, hala tertemiz duyguların safiyane iyi niyetin var. Kurnaz değil ama son derece akıllı, zeki bir insansın seni çok seviyorum nice mutlu yıllara nice 72'lere, 82'lere, 92lere. Sevgiyle, sağlıkla, huzurlu ve mutlu kal.
  Adres:Cezayir Sokak No:3 Galatasaray/Beyoğlu http://www.cemilipekci.com.tr Telefon:02122459262