Puanla

Çetaş Ford Büyükçekmece Şubesi

Otomotiv Büyükdere, İstanbul
4,67 / 5 ( 2 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Çetaş Ford Büyükçekmece Şubesi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (2)

  • userName
   Hem servisinden hem satış kadrosundan memnun kaldım. - Arabamın değişme zamanı geldiğinde farklı markalara da baktım ama gönlüm yine Ford'tan yanaydı.Hem o zaman oturduğum evime yakın, hem de şirketimizin çalıştığı bir bayi olduğu için gittim. Aklımdaki model farklıydı ama satış danışmanının yönlendirmesiyle o yıl Türkiye'ye yeni gelen modelini görünce karar vermekte zorlanmadım. Araç tesliminde biraz yavaş olmakla beraber satış sonrası hizmetleri gecikme sıkıntısını unutturdu. Ar...devamıacın bakımları ve şanssız bir kaza sonrası servisini de deneme şansım oldu. Çok düzenli ve işlerini iyi yapan bir kadroya sahipler.
  • userName
   Benim Servisim - Bundan önceki sorunlu aracım sayesinde İstanbul'un çeşitli yerlerinde çeşitli Ford servislerine arabamı çektirmek sureti ile hemen hemen büyük çoğunluğunu ziyaret ettiğim Ford bayileri arasında gerek hizmet gerekse profesyonellik açısından en iyi bulduğum bayi Çetaş oldu. İyi niyetli kibar ve ilgili servis personeli ile bir servisten beklentilerinizin hepsini yerine getiriyorlar. Aracınızı teslim alırken sizinle birlikte kontrollerini yapıp size bir emanet form...devamıu imzalatmalarından alırken tekrar sizinle aracınızı kontrol edip imzalattıkları teslim formuna kadar her şey olması gerektiği gibi, prosedürlere uygun ve prosedürleri baştan savmak için değil inanılarak yapılıyor.
  Adres:Büyükçekmece E-5 Karayolu Üzeri Kabristan Mevkii Mimarsinan Büyükç... devamı;ekmece - İSTANBUL http://www.cetasford.com.tr/ Telefon:02128638410
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Büyükdere civarındaki
  Otomotiv kategorisinde.
  1.