Ne düşünüyorsun?

Dry White Kuru Temizleme Halkalı

Kuru Temizleme Halkalı, İstanbul
0 / 5 ( 1 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Dry White Kuru Temizleme Halkalı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (1)

  Adres:Atakent Mah. Soyak Olimpiakent Sitepark AVM No:16-17 Halkalı - İstanbul http://www.drywhite.com Telefon:0212 470 80 03
  Halkalı civarındaki
  Kuru Temizleme kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  2.
  Mesaj gönder
  16 yıllık saygın bir geçmişe sahip olmanın en önemli etkeni DryWhite® normları içerisinde birinci sırada yer alan kaliteli hizmeti tüketicinin ayağına götürme bilincidir.

  DryWhite® en kaliteli hizmeti üretebilmek için, en kaliteli ve en son tekno... devamıloji ekipmanlar ile dünyaca bilinen uluslar arası kullanıma sahip, çevreye ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanır. DryWhite® makine ekipman konusunda dünyaca ünlü BÖWE kuru temizleme makineleri, PONY marka ütüleme ekipmanları, CONTINENTAL marka yıkama ve kurutma grupları ve ARTMECC marka ambalajlama ve konveyör askılık sistemlerini kullanmaktadır. Kimyasal konusunda ise DryWhite®‘ın tercihi sektörün en büyük üreticileri olan Alman DOW, BÜFA ve Henkel Ecolab markalarıdır.