Yorum Yaz

GerçekSen - Stil Danışmanlığı

İşletme Ulus, İstanbul
4,57 / 5 ( 10 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"GerçekSen - Stil Danışmanlığı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (10)

  • userName
   Şaşırtıcı bir deneyim - Evden çıkarken aynaya son kez baktığınızda ''İşte bu'' demenin, farklı ve havalı görünmenin yolu Zeynep'den geçiyor. Zeynep beni çok iyi anladı ve ne istediğimi ben bilmezken, nasıl başardı bilmiyorum ama bana markete gidebildiğim, bebeğimle sokağa çıkabildiğim, toplu taşıma araçlarına binebildiğim, yine de şık görünebildiğim bir tarz oluşturdu. Onunla yaptığımız alışverişten sonra sonsuz sayıda mağaza gözümü korkutmuyor artık, neye bakmam gerektiğini b...devamıiliyorum çünkü. Alışveriş hem keyifli hem de kot-tshirt çıkmazından öte bir şey oldu benim için. Kendim için yaptığım en iyi şey kısacası.
  • userName
   Şaşırtıcı bir deneyim - Zeynep`le ilk olarak terapi seanslarına taş çıkaracak uzuuun bir sohbetimiz oldu.``Bu soruların stille ne alakası var`` diye düşünsem de ilk dakikalarda anladım ki Zeynep`in yapmak istediği beni trendlere uygun giyinen bir kadına değil, hep olmak istediğim kadına dönüştürmek. Bu dönüşümün ilk basamağının görüntü olduğunu çok iyi biliyor. Onunla yaptığımız alışveriş bugüne dek kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri. ``Bana ne yakışır``dan çok öte bir şey...devamı. Öyle turnayı gözünden vuran noktalara parmak bastı ki artık bir mağazaya girdiğimde neye bakacağımı çok iyi biliyorum. Evden istediğim görüntüde çıkmanın, kendimi farklı ve havalı hissetmenin yolunun Zeynep`den geçeceğini keşke daha önceden bilseydim..
  • userName
   GerçekSen - Zeynep Hanım'la buluşma kararı aldığımda ne istediğimi bildiğimi düşünüyordum. Yaptığımız ön görüşme ile asıl önemli olanın ne giymek değil ne yapmak olduğunu hatırlattı. Alışveriş yapmayı sevmezdim birlikte yaptığımız alış veriş ile alışverişi nasıl zevkle yapabileceğimin yanında aslında ne kadar kısıtlı baktığımı, daha giyebileceğim nice güzel kıyafeti hatalı bilgiler yüzünden giymediğimi öğrendim. Ufak tüyolar bu güzel güne daha da zevk kattı. Çok teşekkür ederi...devamım bu firsatı verdiğiniz için
  • userName
   Zeynep Tayalı'yla stilini keşfet - Elinde sihirli değneğiyle işinin ehli bir stil danışmanı sana dokunsa? Seni anlayıp stilini geliştirmene yardım etse veya seni baştan yaratsa? Miaposta, Zeynep Tayalı'yla birlikte bu hayalini gerçekleştirebilir! Detaylar burada. Reklamcılık tecrübesiyle moda aşkını birleştiren Zeynep Tayalı, stilini değiştirmek isteyenlere danışmanlık veriyor. Yanlış anlama; sezondaki hit parçaları kullanarak seni bir fashionista'ya çevirmek değil amacı. Tersin...devamıe, bu değişimi neden geçirmek istediğini araştırıp karakterine ve eklemeler yapıyor. Sonuç tam olması gerektiği gibi: sana özgü, çarpıcı bir stil! Hiç denemediğin bir tarzın sana yakıştığını görmek ve en önemlisi neden bir değişime ihtiyacın olduğunu keşfedip kendine yeni bir şans vermek için Tayalı'nın tavsiyelerine kulak vermelisin.
  • userName
   Değişimi başlatmak, bakış açısını değiştirmek... - Geçtiğimiz günlerde Zeynep Tayalı ile 2,5 saatlik stil ve alışveriş danışmanlığına katıldım. İhtiyaçlarımı dikkatle dinleyen Zeynep hanım, hem bu ihtiyaçlar doğrultusunda hem de tercihlerimi zorlamadan unutulmayacak bir deneyimi başlattı benim için. Normalde alışveriş etmeyi tercih etmeyeceğim yerlerden, bırakın almayı, bakmayı bile es geçeceğim kıyafetlerin aslında tarzıma ve ihtiyaçlarıma ne kadar uyabileceğini göstermiş oldu. B...devamıirlikte yaptığımız alışveriş sırasında farklı tarzların üzerimdeki halini görmek beni şaşırtan bir değişimi başlatmış oldu. Artık kıyafet seçiminde farklı bir açıdan bakıp çok keyifli ve kendime yakıştırabildiğim alışverişler yapmaya ya da elimdekileri bu şekilde değerlendirmeye başladım. Giymek zorunda olduğum fakat giymekten hiç hoşlanmadığım parçaların bile farklı kombinasyonlarla daha eğlenceli hale getirilebileceğini öğrendim. Bu değişimi başlatan Zeynep Tayalı'ya bu kalıcı emeği için teşekkür ederim.
  • userName
   2.5 saatlik stil danışmanlığı izlenimleri - 2.5 saatte stilinizi değiştiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Tabii ki Zeynep Hanım'ın 4 hafta süren gerçek anlamıyla stil danışmanlığını tecrübe etmek bambaşka bir deneyim olmalı; ancak 2.5 saatte bile kendisinden çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Zeynep Hanım, alıştığımız kıyafetlerden başkasını almamak, alıştığımız dükkanlardan başkasına gitmemek konusundaki bariyerlerimi kolayca kırmama yardımcı oldu. Asla denemeyeceğim ...devamı kıyafetlerin aslında tam aradığım şeyler olduğunu fark ettirdi. Şapka, ayakkabı, takı gibi nüansları da unutmaması çok güzeldi. Ayrıca, sıcak ve içten yaklaşımı sayesinde asla kendimi baskı altında veya eleştiriliyor hissetmedim. Sonuç: Önce lüks olarak düşündüğüm; ama şimdi iyi ki yapmışım dediğim bir tecrübe için Zeynep Hanım'a teşekkür ediyorum..
  • userName
  • userName
  • userName
   İlk izlenimin önemi & 3 adımda stilinizi bulmanız hk. - Hangi kadın (ve eminim itiraf etmeseler de bir çok erkek) kendini daha iyi ifade edebileceği ve beğeni uyandıracak bir stil arayışında değildir ki? Dergilerden, filmlerden, sokakta diğer kadınları süzerken (hep derler ya kadın kadını süzer, kıskanır diye... Yanlış tespit, birbirimizden kopya çekmek üzere analiz ederiz.. En azından ben öyle yapıyorum sanırsam) hep bir şeyler kapmaya GerçekBen'i bulmaya çalışırız. Gerçek güzell...devamıik iç güzellik, buna diyeceğim yok. Ama aynaya baktığınızda kendinizi güzel hissediyorsanız, dışarıya da daha güzel görünüyorsunuz. Zeynep Tayalı'nın bir sunumuna katıldım. Oradaki bir lafı aklıma takıldı: "İlk izlenimden bahsederiz ya hep. Hani ne kadar önemli olduğundan, sonradan yıkılmasının zorluğundan... Asıl ilk izlenim, dışarıda yaşadığınız bir şey değildir. İlk izlenimi kendinizle her sabah yeniden, ayna önünde yaşıyorsunuz. En sert eleştiriyi kendinize uyguluyor, güne iyi mi kötü mü başladığınıza o an karar veriyorsunuz." Zeynep'in bizimle sunumda paylaştığı tüyolar, yönlendirmeleri gerçekten çok değerliydi. Ama gönlümde asıl yatan, 3 adımda gerçekleştirilmesi gereken stil projesi… Birinci adım stil analizi: Stilinizin yönünü algılamanız, ayrıca tercihlerinizin sebebini anlamanız ve gerekiyorsa hedefleriniz doğrultusunda değiştirmenizi sağlayan bir yöntem. İkinci adım gardırop danışmanlığı: Alışverişe başlamadan elinizde ne var ne yok, neyi boşuna tutmuş, neyin değerini anlayamamışsınız, onların tespit edileceği bir seans Üçüncü adım da alışveriş danışmanlığı: Az zamanı olan ve çok fazla yer dolaşma şansı olmayanlar kadar, ne zaman alışveriş yapsa istediğini bulamayanlar için birebir (ben her iki gruba da giriyor olabilirim). Zeynep Tayalı sizin için ön araştırmayı yapıyor ve beraber alışverişi çıktığınızda tam size göre olan her şeyi elinizle koymuş gibi buluyorsunuz. Dediğim gibi bu 3 kademeli sürece daha başlayamadım, ama gerekli yönlendirmeleri aldım. Yolum açık olsun :)
  • userName
   Stilin seni yansıtır - Zeynep Hanım gerçek bir araştırmacı ve size derinlemesine bir çözüm sunuyor. Ayrıca işinin insanlara neler kazandırabileceğinin de fazlasıyla bilincinde. İhtiyaç analizi yaparak sizin beğendiğiniz ve vücut yapınıza uygun parçalardan oluşan bir gardrop oluşturmaya çalışıyor. Aynaya baktığınızda kendinizi iyi hissetmeyip kıyafetlerinizde acilen bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız Gerçeksen'i bulmayı bir düşünün.
  Adres:THY Sitesi Yolu Sk. Sayhan Sitesi C Blok A-2 http://www.gerceksen.com Telefon:0532 416 5259
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Ulus civarındaki
  İşletme kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Zeynep T.Stil ve iletişim danışmanı
  Kendi stilinizi, içinizdeki gerçek “ben”i bulmak ve dışarı yansıtmak için bir yolculuğa çıkıyoruz. Benim işim, sizin gerçek kimliğinize sadık kalarak, güçlü yanlarınızı ön plana çıkarmak ve hayattaki rollerinize uygun, verimli bir stil geliştirmenize... devamı rehber olmak. Stil analizi, vücut ve renk analizinin ardından gardrop detoksu yaparak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Sonra da keyifli bir alışverişe çıkıyoruz. Sonunda elinizde dolabın bir köşesinde unutulmayacak, farklı şekillerde kombinleyebileceğiniz, sabah sizi ne giysem derdinden kurtaracak, karakterinize, yaşantınıza ve bütçenize uygun bir gardrobunuz olacak.