Puanla

K.V.K Turkcell Cevahir

İşletme Mecidiyeköy, İstanbul
2,29 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"K.V.K Turkcell Cevahir" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   HAZIR KARTIM HALA ACILMADI - cevahirdeki turkcel bayinden hazır kart aldım 2 saat ıcınde acılır dedıler 12 saat oldu hala hattım acılmadı turkcell musterı hızmetlerını aradıgımda nu numara ıle bır kayıt olusturulmadı denılıyor musterı memnuniyeti adına hıcbırsey yok mağazada mağaza telefonlarına cevap vermıyorlar lakayit tavırlar yarına kadar ınsallah acılmaz ne dıyecekler acaba merak edıyorum not : kesın sıstemde bır sorun vardı o yuzden yollamamıslardır gunumuzun yalanı :):)): ...devamı
  • userName
   Damir lavario Nokia rezaleti - Çok karmaşık bir servis sistemi yaratmışlar 1saatlik yazılım için telefonu 10gün tutuyorlar ayrca 5 aylık telefonun bu ikinci kere bozuluşu kısaca nokia'nın çöküşünü milletçe izliyoruz ama çok yazık 5sene önceki nokialar süperdi.
  • userName
   Rezaletin bu kadarı! - Cevahir'deki Turkcell bayisine hat ile ilgili bir şey öğrenmek için gittim. 2 müşteriye lakayıt tavırla cevap verip işini halletmeden yolladılar. Bir başkası ile de kavga etmeye başladılar, belirteyim sözlü kavga değil insanlar ayırdı. Bu kadar rezalet bir mağaza daha görmedim! Bundan sonra kesinlikle uğramayacağım bir Turkcell bayisi olarak kalacaktır!
  • userName
   Lakayt çalışanlar - Şarj doldurma hizmetinden faydalanmak için gittim. Bataryamı almak için gittiğimde şarj kutusundan çıkarmışlardı, bir süre güle oynaya aradılar sonra benim olmadığını düşündüğüm bir batarya ile geldiler. Sinirleri birşeye bozulmuş olabilir ama işleriyle bu derece dalga geçmeleri gerekmez.
  Adres:Büyükdere Cad. No: 22 34400 Şişli / İSTANBUL Cevahir AVM Kat:1 No:139 http://www.turkcell.com.tr Telefon:0212 380 01 11