Puan Ver

Beyaz Adam

Kitabevi Bakırköy, İstanbul
3,67 / 5 ( 3 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Beyaz Adam" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (3)

  • userName
   Yıllardır ayakta - Evet alanında önde gelen isimlerden biri fakat biraz karışık geliyor bana içi, nedense rahat rahat gezeyim diyemiyorum, içim sıkılıyor çıkıveriyorum.
  • userName
   Genellikle aranılan kırtasiye malzemesini bulabileceğiniz bir yer.. - Yıllardır Bakırköy'de bulunan ve bir süre önce farklı bir binaya taşınan, kitap, kırtasiye ve hobi malzemeleri olarak aklınıza gelebilecek her türlü ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz bir mağaza.. Özellikle hobi ürünleri ve yabancı dil kitapların bulunduğu katları çok sık ziyaret ederim.. Belli dönemlerde (özellikle okul açılışları) çok kalabalık olduğundan çalışanlar müşterilerle ilgilenemiyorlar hatta yabancı di...devamıldeki roman türü kitapların bulunduğu kısmı kapalı bile tuttukları olabiliyor.. Diğer dönemlerde ise çalışanlar her yardım hem de yönlendirme yapmaktadır..
  • userName
   Kırtasiye Denince - Yıllar önce Bakırköy'de küçük bir kırtasiye olarak başlayıp bugünlere kadar geldiğine göre, kaliteli diyorsunuz. Evet, satılan ürünler öyle ama biraz özensiz bir sunum olduğunu söylememe izin verin. Bunum sebebi, çocukların veya çocuklarla birlikte velilerin ortalığı karıştırması olabilir ama yine de etrafı toplayacak birileri olması gerektiğini düşünüyorum. Bir de azıcık güler yüze ihtiyaçları var.
  Adres:İstanbul Cad. No: 1 Daire: A Cevizlik Mh. Cevizlik Telefon:0212 561 20 92